Pán ľadu - Bratislava, Prievidza, Poprad, Banská Bystrica, Žilina, Trenčín - 19. - 26.11.2017

Pán ľadu, krasokorčuliarska exhibícia bývalého a v plnej príprave snáď i budúceho zlatého medailistu zo zimných Olympijských hier, sľubuje pri účasti Edvina Martona a ďalších vynikajúcich krasokorčuliarskych hviezd skvelú show à la Pljuščenko. V spoločnej choreografii sa predstaví aj so svojím malým synom Alexandrom.

Či už ste niekedy skúšali piruetu alebo nie, famózna šou bude nepochybne nezabudnuteľným večerom pre každého z vás. Olympijský víťaz, trojnásobný  majster sveta a sedemnásobný majster Európy Jevgenij Pljuščenko spolu so svojimi nedávnymi súpermi a súputnikmi po svetových ľadových arénach predveie veľkolepé predstavenie, pri ktorom ľudia zvyknú od začiatku do konca tlieskať a skandovať mená ako Petrenko, Slutska, Lang, Szolchowy, Bonaly či Graetz.
 
Narodeninové turné 1982 - 2017 zavíta do siedmich slovenských miest, z toho do piatich po prvý raz. Jevgenij Pljuščenko je pripravený spolu s víťazkou zimných OH Adelinou Sotnikovou, Tomášom Vernerom, Elenou Jovanovič, Nodarom Maisuradzem, Mischom Ge, Ivanom Riginim, Elladjom Baldem a mnohými ďalšími predviesť jedinečnú šou. 
 
Fantastický Jevgenij sa počas svojho slovenského narodeninového turné v nove,bri predstaví na ľade v spoločnej choreografii so svojím štyriapolročným synom Alexandrom.
 
PROGRAM TURNÉ
19. november 18:00 Bratislava
21. november 18:00 Prievidza – po prvýkrát
23. november 18:00 Poprad – po prvýkrát
24. november 18:00 Banská Bystrica – po prvýkrát
25. november 17:00 Žilina
26. november 17:00 Trenčín – po prvýkrát
 
Agentúra 212 priviezla v rokoch 2008, 2010, 2012 a 2016 túto svetovú krasokorčuliarsku šou ako prvá na Slovensko a do Česka. V roku 2008 sa konali prvé tri vystúpenia v Košiciach, Bratislave a Prahe. V ďalších rokoch už svoje grandiózne umenie predviedol Jevgenij v Košiciach, Bratislave, Zvolene, Ostrave, Brne a Prahe. Olympijského víťaza, trojnásobného majstra sveta a sedemnásobného majstra Európy a jeho súputnikov po svetových ľadových arénach sprevádzal na svoje stradivárky v hodnote viac ako 3 milióny eur slávny huslista a skladateľ Edvin Marton, držiteľ ceny EMI.
 
Aj tento rok čaká na divákov krasokorčuliarky sviatok na najvyššej úrovni. V Bratislave, PrievidziPoprade, Banskej Bystrici, Žiline a Trenčíne sa opäť predstavia úžasní krasokorčuliari, celkovo pricestuje minimálne 20 hviezd krasokorčuliarskeho neba. Samozrejme, pricestuje aj Edvin Márton. Jeho majstrovstvo predvedie na „nových“ stradivárkach, ktoré v roku 1699 vyrobil legendárny taliansky majster Antonio Stradivari. Tento majstrovský nástroj má od roku 2014 a jeho cena sa odhaduje na 8 miliónov eur.
 
Predstavenia sa uskutočnia pod čestnou záštitou prezidenta SOV pána Antona Siekela, veľvyslanca Ruskej federácie v Slovenskej republike pána Alekseja Fedotova a veľvyslanca Slovenskej republiky v Ruskej federácii pána Petra Priputena
Info na: http://www.212.sk/
 
pan_ladu