Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda - logo


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Gabčíkovská cesta 237/38, 929 01 Dunajská Streda
Tel.: +421 31 552 40 91
Mobil: +421 905 895 964
Fax: +421 31 552 41 91
E-mail: recepcia@thermalpark.sk, info@thermalpark.sk
Web: www.thermalpark.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka: celoročná
Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

Návštevníkom, túžiacim po osviežení sú k dispozícii štyri vnútorné bazény a šesť vonkajších bazénov. Navštívte nás a presvedčte sa, že naša termálna voda je vhodná nielen na plávaniea čľapkanie sa, ale má priaznivé účinky aj na pohybové ústrojenstvo a jeho ochorenia. Celý wellness komplex je bezbariérový, pri bazéne Rotunda je špeciálne pohyblivé sedadlo (výťah) do vody pre osoby s invalidným vozíkom. Začiatkom hlavnej sezóny v roku 2012 sme dokončili rekonštrukciu a výstavbu nových vonkajších bazénov. Pre najmenších to znamená bezstarostné čľapkanie sa v príjemnom zelenom prostredí. Nová šmykľavka v strede detského bazéna s novou technológiou je absolútnym favoritom ratolestí. Pre starších návštevníkov, ktorí si chcú užiť blahodarné účinky našej termálnej vody, zase ponúkame relax na absolútne novej úrovni. Sedacia časť relaxačného bazéna s horúcou liečivou, vysoko mineralizovanou vodou bola rozšírená o nové pohodlné sedacie plochy. Celé prostredie bazéna dostalo príjemný južanský charakter s priateľskými teplými farbami.

Ubytovanie:

Máme pre Vás pripravené izby v našom dvojhviezdičkovom hoteli a v penzióne priamo v areáli. Okrem toho máme aj vlastný kemp taktiež priamo v areáli. Hostia ubytovaní v našich zariadeniach automaticky dostanú celodenné vstupy počas celej doby ich dovolenky ZADARMO.

Hotel:

Hotel je súčasťou hlavnej budovy kúpaliska, ktorá bola zrekonštruovaná v roku 2004. Počas rekonštrukcie bola vytvorená hotelová časť, ktorá pozostáva zo 16 izieb pre 35 hostí. Hotel ponúka ubytovanie v moderne zariadených izbách, z ktorých dve boli vytvorené špeciálne pre telesne postihnuté osoby. Súčasťou každej izby je aj sociálne zariadenie a kúpeľňa so sprchou. V každej izbe je televízny prijímač. Z izieb, cez chodbu, je priamy vstup k bazénom v budove.

Penzión:

Penzión sa nachádza v zadnej časti areálu v tichom prostredí, ďaleko od hlučných miest a poskytuje pre návštevníka kľud a pohodlie. Hostia sa môžu ubytovať v ôsmich dvoj- a trojposteľových izbách a v jednom krásnom, priestrannom apartmáne. V apartmáne sú dve obytné miestnosti - spálňa a obývacia miestnosť, sociálne zariadenie a kúpeľňa s vaňou.

Kemping:

Pre návštevníkov autokempingu vieme zabezpečiť ubytovanie cez celý rok. Od apríla vzadu areáli a cez zimu vpredu vedľa hlavnej budovy. Na území kempingu sa nachádzajú sociálne miestnosti (zvlášť aj pre invalidov s kuchyňou, teplou a studenou vodou, toaletmi. Je tu možnosť varenia v prírode. Použitie prenosných grilov a roštov ponúkaných v obchodnej sieti je povolený. PSÍČKÁRI POZOR! Váš miláčik môže dovolenkovať spolu s vami. Do ceny ubytovania v autokempingu je zahrnutá vstupenka na kúpalisko.


Možnosti športového vyžitia:
športové ihrisko, rybolov, požičovňa športových potrieb
Možnosti wellness:

Bez ohľadu na počasie náš krytý wellness centrum láka našich návštevníkov, ktorí hľadajú vodnú zábavu a špeciálne vodné atrakcie. V našom wellness bazéne sa nachádzajú chrliče, vodné delá, jaskyňa s vodopádom, zrýchľovací kanál, masážne ležadlá alebo perličková kúpeľ. U nás si nájdu všetky vekové skupiny svoju zábavu. Liečivé účinky našej vysoko mineralizovanej termálnej vody si môžete užiť v krytej Rotunde, ktorá má aj vonkajšiu časť, kam sa dá vyplávať. Pri wellness bazéne sa nachádza menší krytý plavecký bazén a jeden bazén pre najmenších s veľkým množstvom denného svetla. Saunový svet s troma rôznymi druhmi sáun a s ochladzovacím bazénom, morský kúpeľ, a magnetoterapia BEMER spolu s masážami Vám zaručia bezkonkurenčný oddych a uvoľnenie.


V zariadení sa možno dohovoriť:
slovensky, česky, maďarsky, anglicky, nemecky

Vzdialenosti:

Popis zariadenia:

Prežite more nových zážitkov v jednom z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. Na ploche 18 hektárov sa nachádza spolu 10 interiérových a exteriérových bazénov s mineralizovanou liečivou a termálnou vodou s teplotou od 24 °C do 40 °C. Termálna voda vyviera z hĺbky 1.600 metrov a na povrchu dosahuje 57 °C. Navštívte nás a presvedčite sa, že naša termálna voda je vhodná nielen na plávanie ale má priaznivé účinky aj pri ťažkostiach pohybového ústrojenstva.


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

Thermalpark Dunajská Streda 1 Thermalpark Dunajská Streda 2 Thermalpark Dunajská Streda 3 Thermalpark Dunajská Streda 4 Thermalpark Dunajská Streda 5 Thermalpark Dunajská Streda 6 Thermalpark Dunajská Streda 7 Thermalpark Dunajská Streda 8 Thermalpark Dunajská Streda 9 Thermalpark Dunajská Streda 10 Thermalpark Dunajská Streda 11 Thermalpark Dunajská Streda 12