Ubytovanie na Slovensku

Na Slovensku je možné nájsť niekoľko možností na ubytovanie. Ubytovať sa môžete v hoteloch, športhoteloch, moteloch, penziónoch, apartmánoch, rekreačných domoch, chatách, dreveniciach, privátoch, turistických ubytovňach alebo v kempoch. Uvedené možnosti ubytovania nájdete v mestách, dedinách, pri cestách, na horách, pri vode alebo v kúpeľoch. Väčšina zariadení je na veľmi dobrej úrovni, hotely a penzióny ponúkajú väčšinou okrem rôznych služieb aj stravu, mnohé majú vlastné reštaurácie. Apartmány a chaty bývajú vybavené kuchynkami, kde si jedlo môžete sami pripraviť.

Názov zariadenia Webikona zoradenia
Hotel albrecht
Albrecht hotel www.hotelalbrecht.sk
Apartmán MONTY***
Apartmán MONTY*** www.apartmanmonty.com
Apartmány SLNIEČKO
Apartmány SLNIEČKO www.privatdobrik.sk
Apartmány SLOS
Apartmány SLOS **** www.ubytovaniebb.sk
Art hotel william
Art hotel William www.euroagentur.com/cz/ea-art-hotel-william
Aston Business Hotel
Aston Business Hotel www.hotelaston.sk
Autocamping Jasov
Autocamping Jasov www.autocampingjasov.com/
Autocamping Podlesok
Autocamping Podlesok - Slovenský Raj www.slovenskyraj.sk/atc.html
Bilíkova chata
Bilíkova chata www.bilikovachata.sk
Boutique Hotel Dubná Skala
Boutique Hotel Dubná Skala **** www.hoteldubnaskala.sk
Boutique hotel Golden royal****
Boutique Hotel GOLDEN ROYAL**** www.goldenroyal.sk
Turistické zariadenie
CAMP www.stonline.sk/obec.betliar
Chalupa Pohoda L. Sliače pri Bešeňovej
Chalupa Pohoda L. Sliače pri Bešeňovej www.pohodaprivat.sk
Privat ALEX
Chata ALEX www.alexchata.sk
Chata Gardenia Lux
Chata Gardenia Lux www.gardenialux.estranky.cz
Chata Opalisko
Chata Opalisko www.chataopalisko.sk
Chateau Bela
Chateau Belá www.chateau-bela.com
Chez David - Pension  and  Jewish Restaurant
Chez David - Pension and Jewish Restaurant www.chezdavid.sk
City Residence
City Residence www.cityresidence.sk
Koliba
Clubhotel***+ Nezábudka www.hotel-nezabudka.sk
Colosseo Residence
Colosseo Residence www.colosseo.sk
Hotel
Crowne Plaza **** www.crowne-plaza.sk
Hotel Danube ****
Danube **** www.hoteldanube.com
Falken
Falkensteiner hotel Bratislava www.bratislava.falkensteiner.com
Hotel Grand-strand-kupele.jpg
Grand Hotel Strand**** www.ruzbachy.sk
Holiday Inn ****
Holiday Inn **** www.holidayinn.sk
Horský hotel *** SOREA Hrebienok
Horský hotel *** SOREA Hrebienok www.sorea.sk/hrebienok
Branica
Hotel Bránica www.hotelbranica.sk
Hotel & restaurant Privilege ****
HOTEL & RESTAURANT PRIVILEGE **** www.privilege.sk
Hotel Akadémia**
Hotel Akadémia** www.hotelakademia.sk
Apolo
Hotel Apollo www.apollohotel.sk
Arcadia
Hotel Arcadia www.arcadia-hotel.sk
Hotel Bankov Košice - ubytovanie
Hotel Bankov Košice - ubytovanie www.hotelbankov.sk
Hotel Barónka ****
Hotel Barónka **** www.baronka.sk
Hotel Belez
Hotel Belez www.belez.sk
Grand Hotel Bellevue
Hotel Bellevue www.bellevuehotel.sk
Blažovce
Hotel Blue III a II www.hotelblue.sk
Crowne Plaza
Hotel Bodva**
Hotel Bonbon
Hotel Bonbón www.bonbon.sk
130605174017_2.jpg
HOTEL BRATISLAVA www.hotelbratislava.sk
Hotel Centrum ***
Hotel Centrum*** www.hotel-centrum.sk
Hotel Čierny Orol *
Hotel Čierny Orol* www.ciernyorol.sk
Hotel Čingov
Hotel Čingov www.hotelcingov.sk
Hotel Devín ****
Hotel Devín **** www.hoteldevin.sk
Dixon hotel
Hotel Dixon www.dixon.sk
esprit.jpg
Hotel Esprit www.hotelesprit.sk
Hotel Flóra
Hotel Flóra*** www.hotelfloraslovenskyraj.sk
Hotel Hrabovo **
Hotel Hrabovo ** www.hotelhrabovo.sk
Hotel Hrádok - ubytovanie
Hotel Hrádok www.hotelhradok.sk
Hotel Hunter
Hotel Hunter www.hotelhunter.sk