Ubytovanie na Slovensku

Na Slovensku je možné nájsť niekoľko možností na ubytovanie. Ubytovať sa môžete v hoteloch, športhoteloch, moteloch, penziónoch, apartmánoch, rekreačných domoch, chatách, dreveniciach, privátoch, turistických ubytovňach alebo v kempoch. Uvedené možnosti ubytovania nájdete v mestách, dedinách, pri cestách, na horách, pri vode alebo v kúpeľoch. Väčšina zariadení je na veľmi dobrej úrovni, hotely a penzióny ponúkajú väčšinou okrem rôznych služieb aj stravu, mnohé majú vlastné reštaurácie. Apartmány a chaty bývajú vybavené kuchynkami, kde si jedlo môžete sami pripraviť.

Názov zariadeniaikona zoradenia Web
Hotel Impozant****
Hotel Impozant**** www.impozant.sk
Hotel International ****
Hotel International **** www.golftatry.sk
Hotel Karpatia Humenné_logo
Hotel Karpatia*** Humenné www.hotel-karpatia.sk
Hotel Kaskada
Hotel Kaskáda www.kaskada.sk
Hotel Komeko Agrotour
Hotel Komeko Agrotour www.komekoagrotour.sk
Hotel Kras
Hotel Kras*** www.hotel-kras.sk
Hotel Metropol ***
Hotel Metropol *** www.hotel-metropol.sk
Hotel Podhradie
Hotel Podhradie www.podhradie.com
Hotel raj dedinky
Hotel Raj Dedinky - Dobšinská Maša www.hotelraj.sk
Hotel Regia *** Bojnice
Hotel Regia *** www.hotelregia.sk
Hotel RELAX***  Rajecké Teplice
Hotel RELAX*** Rajecké Teplice www.hotel-relax.sk
Hotel Šachtička - logo
Hotel Šachtička *** www.sachticka.sk
Hotel Sojka
Hotel Sojka www.sojka.eu
Hotel SOREA Baník
Hotel SOREA Baník www.sorea.sk
Hotel Summit
Hotel Summit www.hotelsummit.sk
Hotel sv. Michal
Hotel sv. Michal www.hotelsvmichal.sk
hotel_tatra_ba_logo.jpeg
Hotel TATRA **** Bratislava www.hoteltatra.sk
Hotel Termal ***
Hotel Termal *** www.besenovanet.sk
Hotel Trnava
Hotel Trnava http://www.mirid.sk/Hotel-Trnava.html
Hotel Viktor***
Hotel Viktor*** www.hotelviktor.sk
Hotel Zátoka
Hotel Zátoka www.hotelzatoka.domasa.sk
Hotel Zátoka
Hotel Zátoka *** www.hotelzatoka.sk
Hotel Zlatý dukát ****
Hotel Zlatý Dukát**** www.hotelzlatydukat.sk
Hotel *** Strachanovka
Hotel*** Strachanovka, Jánska koliba www.strachanovka.sk
Bw teledom hotel & conference center ***
HotelTeledom*** & Conference Center www.hotelteledom.sk
Kaskády - stredisko vzdelávania a oddychu
Kaskády - stredisko vzdelávania a oddychu www.kaskady.sk
Kúpele Bojnice
Kúpele Bojnice www.kupele-bojnice.sk
Minipenzión MILKA
Minipenzión MILKA
Penzión Annamária chata Sova
Penzión Annamária, chata Sova www.annamaria.okinfo.sk
Penzión Dobrý ročník
Penzión Dobrý ročník www.dobryrocnik.sk
Penzión Ferdi - Rancs
Penzión Ferdi - Rancs www.ferdi-rancs.sk
Penzion Fontana***
Penzion Fontana*** www.penzionfontana.sk
Penzión Fuňák
Penzión Fuňák *** www.penzion-funak.sk
Penzión Giga***
Penzión Giga*** www.besenovanet.sk
Penzión Hradby***
Penzión Hradby*** www.penzionhradby.sk
Penzión Javorina
Penzión Javorina www.penzionjavorina.sk
Penzión Kachelman
Penzión Kachelman www.kachelman.sk
Penzión Kráľov dom
Penzión Kráľov dom www.kralovdom.sk
Penzión Krmanova
Penzión Krmanova** www.krmanova.sk
Penzión Lesnica
Penzión Lesnica www.cingov.com
Penzión Lubinka*
Penzión Lubinka*
Penzión Mária chata Júlia
Penzión Mária, chata Júlia www.penzionmaria.sk
Penzión Perun
Penzión Perun *** www.penzionperun.sk
Penzión Piller Kaštieľ
Penzión Piller Kaštieľ www.piller.sk
Prijemný oddych
Penzión Príjemný oddych www.prijemnyoddych.sk
Penzion Ranč
Penzion Ranč www.penzion-ranc.com
Penzión Šafran
Penzión Šafran www.stonline.sk/safran
Penzión Sivec
Penzión Sivec www.sivec.sk
Penzión Slovdekra
Penzión Slovdekra www.slovenskyraj.sk/penzionslovdekra.html
Penzión Spiš www.penzion-spis.szm.com