Turizmus na Slovensku

Turizmus na Slovensku

Názov zariadeniaikona zoradenia Web
Camelot
Camelot www.restaurant-camelot.sk
Camouflage
Camouflage www.camouflage.sk
Turistické zariadenie
CAMP www.stonline.sk/obec.betliar
Camping Belá - Nižné Kamence ***
Camping Belá - Nižné Kamence *** www.bela.sk/camping
Camping Borová Sihoť - Liptovský Hrádok **
Camping Borová Sihoť - Liptovský Hrádok ** www.borovasihot.sk
Camping Dunajec - Červený Kláštor
Camping Dunajec - Červený Kláštor www.campingdunajec.sk
Camping Goralský dvor - Haligovce ***
Camping Goralský dvor - Haligovce *** www.goralskydvor.sk
Camping Lodenica - Piešťany **
Camping Lodenica - Piešťany ** www.cc-sr.sk/lodenica.htm
Camping Pullmann - Piešťany-Banka ***
Camping Pullmann - Piešťany-Banka *** www.campingpiestany.sk
Camping Slnečné skaly - Rajecké Teplice **
Camping Slnečné skaly - Rajecké Teplice ** www.camping-raj.sk
Camping Tajch centrum Losos - Nová Baňa **
Camping Tajch centrum Losos - Nová Baňa ** www.camplosos.sk
Caravan Camp - Kremnica *
Caravan Camp - Kremnica * www.kupaliskokremnica.sk
Caravan club Villa Betula - Lipovská Sielnica ***
Caravan club Villa Betula - Liptovská Sielnica *** www.villabetula.sk
Caribic´s
Caribic´s www.caribics.com
Casa del Havana
Casa del Havana www.havanacafe.sk
Chalupa Pohoda L. Sliače pri Bešeňovej
Chalupa Pohoda L. Sliače pri Bešeňovej www.pohodaprivat.sk
Privat ALEX
Chata ALEX www.alexchata.sk
Chata Gardenia Lux
Chata Gardenia Lux www.gardenialux.estranky.cz
Chata Opalisko
Chata Opalisko www.chataopalisko.sk
Chateau Bela
Chateau Belá www.chateau-bela.com
Chez David - Pension  and  Jewish Restaurant
Chez David - Pension and Jewish Restaurant www.chezdavid.sk
Chillout restaurant
Chillout restaurant www.obedovat.sk/bratislava/Restauracia_3339_Chillout_Restaurant
Čičmany - Turistika!
Čičmany - Turistika! www.cicmany.viapvt.sk
Čiernohorská železnica
Čiernohronská železnica www.chz.sk
City Residence
City Residence www.cityresidence.sk
Koliba
Clubhotel***+ Nezábudka www.hotel-nezabudka.sk
Colosseo Residence
Colosseo Residence www.colosseo.sk
Hotel
Crowne Plaza **** www.crowne-plaza.sk
Hotel Danube ****
Danube **** www.hoteldanube.com
Demänovská ľadová jaskyňa
Demänovská ľadová jaskyňa www.ssj.sk
Dobšinská ľadová jaskyňa
Dobšinská ľadová jaskyňa www.ssj.sk
Due Amici
Due Amici www.dueamici.sk
Hotel Dália
Eco friendly Hotel Dália www.hoteldalia.sk
El Gaucho
El Gaucho www.elgaucho.sk
Elizabeth_Caffe_and_Restaurant.jpg
Elizabeth Caffe and Restaurant www.elizabeth.mns.sk
Estremo
Estremo www.estremo.sk
Poľovnícky zámoček na Prednej Hore
Expozícia Ferdinanda Coburga v poľovníckom zámočku na Prednej Hore www.olup-prednahora.sk
Falken
Falkensteiner hotel Bratislava www.bratislava.falkensteiner.com
Flowers
Flowers www.flowersrestaurant.sk
furman.jpg
Furman www.furman.sk
Galéria Petra Michala Bohúňa Liptovský Mikuláš
Galéria Petra Michala Bohúňa Liptovský Mikuláš www.gpmb.sk
Galéria umelcov Spiša v Spišskej Novej Vsi
Galéria umelcov Spiša v Spišskej Novej Vsi www.gus.sk
Gelnický hrad
Gelnický hrad www.gelnica.sk
Golf and Country Club Bratislava – Bernolákovo
Golf and Country Club Bratislava – Bernolákovo www.golf.sk
220-golfclublozorno.jpg
Golf Club Pegas www.golflozorno.sk
Golfový klub Tále
Golfový klub Tále www.golftale.sk
Gombasecká jaskyňa
Gombasecká jaskyňa www.ssj.sk
Hotel Grand-strand-kupele.jpg
Grand Hotel Strand**** www.ruzbachy.sk
Harmanecká jaskyňa
Harmanecká jaskyňa www.ssj.sk
Liviano
Holíčsky zámok www.holic.sk