Turizmus na Slovensku

Turizmus na Slovensku

Názov zariadeniaikona zoradenia Web
Lyžiarske stredisko Ski Land Stará Myjava
Lyžiarske stredisko Ski Land Stará Myjava www.skiland.sk
Lyžiarske stredisko Ski Makov
Lyžiarske stredisko Ski Makov www.skimakov.sk
Mara Camping - Liptovský Trnovec **
Mara Camping - Liptovský Trnovec ** www.maracamping.sk
Maštaľ Pub
Maštaľ Pub www.mastalpub.sk
Oravice meander
Meander Park Oravice www.meanderpark.com
malina.jpg
Med malina
madiar.jpg
Mediterran restaurant & vinoteque
Mercedes Café
Mercedes Café
Mestské múzeum Holíč
Mestské múzeum Holíč www.holic.sk
Milton
Milton www.restauraciamilton.sk
Minipenzión MILKA
Minipenzión MILKA
Molo
Molo www.molorestaurant.sk
Mottolino
Mottolino www.mottolino.sk
Múzeum praveku Slovenska - Prepoštská jaskyňa
Múzeum praveku Slovenska - Prepoštská jaskyňa www.muzeumpraveku.sk/
Múzeum školstva a pedagogiky
Múzeum školstva a pedagogiky www.msap.sk
Múzeum Spiša v Spišskej Novej Vsi
Múzeum Spiša v Spišskej Novej Vsi www.muzeumspisa.com
Múzeum vo Svätom Antone
Múzeum vo Svätom Antone www.msa.sk
Muzeum Voskovych Figurin
Múzeum Voskových Figurín www.waxmuseum.sk
Náučný chodník - Po stopách starého rudného baníctva v Pukanci a okolí
Náučný chodník - Po stopách starého rudného baníctva v Pukanci a okolí www.terrabanensium.sk
Ochtinská aragonitová jaskyňa
Ochtinská aragonitová jaskyňa www.ssj.sk
Olivo
Olivo www.olivo.obedovat.sk
Olympos
Olympos
One restaurant and cafe
One restaurant and cafe
Oravský hrad
Oravský hrad www.oravamuzeum.sk
Osaka sushibar
Osaka sushibar www.osakasushibar.sk
logo.jpg
Paintball, rafting, štvorkolky, lukostreľba, firemné akcie od Actionsports.sk www.actionsports.sk
restauracia paparazzi Bratislava
Paparazzi coctail bar and ristorante www.paparazzi.sk
Parcafe
Parcafe www.parcafe.sk
Park Snow Donovaly
Park Snow Donovaly www.parksnow.sk/donovaly/
Pasáž
Pasáž www.pasazmt.sk
thumbnail.jpg
Passage
Patriot
Patriot
Penzión Annamária chata Sova
Penzión Annamária, chata Sova www.annamaria.okinfo.sk
Penzión Banderium - reštaurácia
Penzión Banderium - reštaurácia www.banderium.sk
baranok.jpg
Penzión baránok - reštaurácia www.baranok.sk
Penzión Chateau Mignon - reštaurácia
Penzión Chateau Mignon - reštaurácia www.chateaumignon.eu
Penzion_Diana_-_restauracia.jpg
Penzión Diana - reštaurácia www.diana.sk
Penzión Dobrý ročník
Penzión Dobrý ročník www.dobryrocnik.sk
Penzión Ferdi - Rancs
Penzión Ferdi - Rancs www.ferdi-rancs.sk
Flipper - reštaurácia
Penzión Flipper www.flipper.sk
Penzion Fontana***
Penzion Fontana*** www.penzionfontana.sk
Penzión Fuňák
Penzión Fuňák *** www.penzion-funak.sk
Penzión Giga***
Penzión Giga*** www.besenovanet.sk
Penzion_Golden_Royal.jpg
Penzión Golden Royal - reštaurácia www.goldenroyal.sk
Penzión Hradby***
Penzión Hradby*** www.penzionhradby.sk
Penzión Javorina
Penzión Javorina www.penzionjavorina.sk
Penzión Kachelman
Penzión Kachelman www.kachelman.sk
Penzión Kráľov dom
Penzión Kráľov dom www.kralovdom.sk
Penzión Krmanova
Penzión Krmanova** www.krmanova.sk
Penzión Lesnica
Penzión Lesnica www.cingov.com