ART IN PARK Trenčianske Teplice 21.6.2019 - 23.6.2019

17060616135450.jpg

Filmpassy umožňujú vstup na všetky filmové premietania v KINO PRAMEŇ v rámci festivalu ART IN PARK Trenčianske Teplice 2019.

O festivale:Multižánrový festival ART IN PARK je tu opäť! Už po štvrtýkrát spojí film, výtvarné umenie, divadlo a hudbu, ktoré doplní o bohatý sprievodný program. Festival je navštevovaný milovníkmi kvalitného umenia, rodinami s deťmi, mladými ľuďmi či kúpeľnými hosťami. Tento rok sa vidíme 21 . – 23. júna v parku Trenčianskych Teplíc! 

Filmová časť vzniká v kreatívnej spolupráci s ARTKINO Metro a bude rozdelená do 5 sekcií. Tento ročník spolu s Talianskym inštitútom kultúry prinesieme kvalitnú taliansku kinematografiu. Chýbať nebude ani obľúbené outdoorové premietanie v parku pod hviezdnou oblohou.

V rámci hudobnej časti si vychutnáme koncerty známych slovenských kapiel a príležitosť predstaviť sa majú opäť aj lokálne talenty. 

Neodmysliteľnou súčasťou festivalu sú okrem marketu plného handmade značiek, obľúbenej chill-out a gastro zóny aj sprievodné aktivity. Návštevníci sa môžu tešiť na diskusie v parku, kreatívne workshopy či rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi.

Festival ART IN PARK návštevníkom prináša Oblastná organizácia cestovného ruchu Trenčianske Teplice, občianske združenie Cultura, eventová agentúra SpicyBrown - Špecialisti na eventy a naši partneri.

Na program v parku je vstup voľný.
Web podujatia: Viac info TU!