Tlačová správa – Začiatok súťaží „NAJ mesto a obec Slovenska 2019“ a „Primátor/Starosta Slovenska 2019“ na SLOVAKREGION.SK

Portál SLOVAKREGION.SK

Portál SLOVAKREGION.SK – www.slovakregion.sk je celoslovenským informačným portálom.
Okrem užitočných informácií o Slovensku na portáli nájdete prezentácie miest a obcí doplnené fotografiami, údaje o krajoch Slovenska, turistické informácie, prezentácie škôl, fotogalérie... Portál je pravidelne aktualizovaný a dopĺňaný o podujatia, aktuality a všeobecné informácie z regiónov.

Súťaž o NAJ mesto a obec Slovenska 2019

Už po dvanásty rok portál SLOVAKREGION.SK vyhlasuje súťaž o NAJ mesto a obec Slovenska. Súťaž, ktorú si obľúbila široká verejnosť sa teší veľkému záujmu. XI. ročník súťaže prebieha od 01.04.2019 od 12. hod. do 31.10.2019 do 12. hod.

Súťaž je určená pre všetkých, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska. Hlasovať za mesto/obec je možné pomocou hlasovacieho banneru, ktorý je umiestnený pod prezentáciami miest a obcí. Po pridaní hlasu sa mestu/obci pripočíta jeden hlas. Rozhodnúť sa môže každý individuálne. To znamená, že môžete hlasovať podľa svojho bydliska, sympatií alebo si vyberiete miesto, kde sa Vám páči.

Pravidlá súťaže:

Súťaží sa v kategóriách NAJ mesto Slovenska 2019 a NAJ obec Slovenska 2019.

1.) Do súťaže sa majú právo prihlásiť osoby prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk.
Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené údaje.

2.) Hlasovať za jedno a to isté mesto/obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu (to znamená, že jedno a to isté mesto/obec dostane od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne). Hlasovať môžete na viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny.
Hlasujte kliknutím na "Pridaj hlas" v hlasovacom zariadení pod prezentáciou mesta/obce.

3.) Zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas.

Výsledky budú zverejnené 05.11.2019 o 12:00 hod.

Súťaž o Primátora/Starostu Slovenska 2019

Už deviatym rokom portál SLOVAKREGION.SK prináša doplnkovú súťaž o Primátora/Starostu Slovenska. VIII. ročník súťaže prebieha od 01.04.2019 od 12. hod. do 31.10.2019 do 12. hod.

Súťaží sa v kategóriách Primátor Slovenska 2019 a Starosta Slovenska 2019.

Ak máte záujem podporiť svojho primátora/starostu, zašlite prosím krátky popis s kladnými aktivitami a úspešnými projektmi, ktoré vykonal pre Vaše mesto/obec.
Popis je možné zaslať pomocou banneru, ktorý je umiestnený pod každou prezentáciou mesta/obce.
Na konci súťaže bude zo všetkých zaslaných popisov – podporných hlasov vybratý primátor/starosta, ktorý svojimi aktivitami a realizovanými projektmi najviac prispel k rozvoju svojho mesta alebo obce.

Výsledky budú zverejnené 05.11.2019 o 12:00 hod.

Výhry a ceny:

Víťazných 10 miest a 10 obcí získa: 

1. - 3. MIESTO
- celoslovenská propagácia v médiách
- sada kvetináčov
- Cestovný lexikón Slovenskej republiky
- grafický banner o meste/obci na portáli SLOVAKREGION.SK v sekcii mestá/obce po dobu 4 mesiacov
- propagačné materiály
- diplom

4. - 10. MIESTO
- celoslovenská propagácia v médiách
- propagačné materiály
- rozšírená prezentácia na portáli SLOVAKREGION.SK
- diplom

Víťazný Primátor a Starosta získa:
- celoslovenská propagácia v médiách
- propagačné materiály
- Cestovný lexikón Slovenskej republiky
- rozšírená prezentácia na portáli SLOVAKREGION.SK
- pohár pre víťaza
- diplom

Ceny pre hlasujúcich v oboch súťažiach:

Aj tohto roku sa organizátori rozhodli podporiť hlasujúcich súťaží zaujímavými výhrami. Každý prihlásený užívateľ, ktorý zahlasuje, sa dostáva do zlosovania o mesačné výhry. Čím viac hlasov užívateľ odovzdá, tým má väčšiu šancu na úspech.

Každý mesiac z pomedzi hlasujúcich žrebujeme výhercov hodnotných cien:
1) pobyty pre dve osoby na dve noci
2) rodinné vstupy do wellness
3) Cestovné lexikóny Slovenskej republiky
4) software Zoner Photo Studio X
5) ročné predplatné týždenníka MY

Všetky ceny na: www.slovakregion.sk/sutaze/2019/ceny

Hlavní partneri súťaží:
Bittner Print s.r.o. - digitálna tlač a produkčné služby, Polplast-SK s.r.o. - profesionál vo svete kvetináčov, Webglobe - Yegon s.r.o. - professional webhosting a cloud riešenia, LISA.SK - výroba web stránok

Mediálni partneri súťaží:
Astor Slovakia s.r.o. - Cestovný lexikón Slovenskej republiky, INCHEBA a.s. - líder na trhu výstavníctva, Inprost s.r.o. - Obecné noviny, iSITA s.r.o. a SITA - Slovenská tlačová agentúra a.s. - distribútor spravodajstva a reklamy, Slov Media Group s.r.o. – agentúra v oblasti komunikácie s televíziami, Zoznam s.r.o. - informačný portál Dromedar.sk

Ceny pre hlasujúcich venovali:

Ubytovacie poukazy pre hlasujúcich venovali nasledovné ubytovacie zariadenia:
Arma s.r.o. - Horský hotel Šachtička Banská Bystrica, Boutique Hotel Dubná Skala - Žilina, Hotel Barónka - Bratislava, Hotel Metropol a.s. - Spišská Nová Ves, Hotel sv. Michal s.r.o. - Skalica, Hotel Tatra - Bratislava, Kúpele Kováčová s.r.o. - Liečebný dom Detvan, Penzión Javorina - Čičmany, Penzión Lesnica - Smižany, Penzión Ski Čierny Balog - Koliba Urbanov Vrch - Čierny Balog, Camping Nitrianske Rudno, Hotel Teledom - Košice, Residence Hotel - Donovaly, Kúpele Sliač - Sliač

Vecné ceny pre hlasujúcich venovali:

Aqua Kubín s.r.o. - aquapark, Astor Slovakia s.r.o. - Cestovný lexikón Slovenskej republiky, Polplast-SK s.r.o. - profesionál vo svete kvetináčov, Petit Press a.s. - MY Regionálne noviny, Thermalpark DS a.s. - Dunajská Streda, Zoner s.r.o. - vývoj programu Zoner Photo Studio

Viac informácií na: www.slovakregion.sk/sutaze/2019