Tatranská večera zážitkov, Tatranská Lomnica 14.12.2019 - 25.4.2020

tatrnvsc.jpg

Doprajte si nezabudnuteľnú Tatranskú večeru zážitkov! Na ceste za tatranskými zážitkami, v nadmorskej výške 1173 metrov, objavíte kúsok pravého gurmánskeho neba.

Medzistanica Štart kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso ponúka jedinečnú reštauráciu. Po zotmení začína ten pravý gurmánsky zážitok. A v tom čase začína aj jedinečná Tatranská večera zážitkov. Ochutnajte čarovný moment. Vyvezte svoje chuťové poháriky k oblakom a prijmite pozvanie na nezabudnuteľný zážitkový večer. Pretože po zotmení začína to pravé tatranské dobrodružstvo.

Doprajte si netradičný večer plný gurmánskych špecialít zo svetových kuchýň. Nebude chýbať aj dávka adrenalínu, ako sa na správne horské prostredie patrí – jazda na tatraku je niečím skutočne dobrodružným.   Večer sa začína nápojom na privítanie v Apresski bare v Tatranskej Lomnici pod Lomnickým štítom. Po malom prípitku bude pred barom čakať luxusný ratrak Grand Snow Taxi, ktorý vás vyvezie priamo po lyžiarskom svahu do reštaurácie na stanici Štart. Vo výške 1173 metrov nad morom sa vám naskytne krásny výhľad na horskú scenériu.

Pri magickej atmosfére pri sviečkach objavíte výnimočné chute starostlivo pripravených jedál naservírovaných v niekoľkých chodoch. Máte chuť na netradičnú skúsenosť vo vysokohorskom prostredí? Neváhajte a vyrazte do studených hôr po hrejivý zážitok. Tatranskú večeru zážitkov si môžete vychutnať každú sobotu so začiatkom o pol šiestej večer.

Zdroj: www.slovakia.travel