Turizmus na Slovensku

Turizmus na Slovensku

Názov zariadeniaikona zoradenia Web
Hotel Kras
Hotel Kras*** www.hotel-kras.sk
Hotel Legend - reštaurácia
Hotel Legend - reštaurácia www.legendhotel.sk
majiolia.jpg
Hotel Majolika - reštaurácia www.hotelmajolika.sk
Marrol´s hotel
Hotel Marrol´s www.hotelmarrols.sk
Matyšák hotel
Hotel Matyšák www.hotelmatysak.sk
Hotel Metropol ***
Hotel Metropol *** www.hotel-metropol.sk
Hotel Metropol - logo
Hotel Metropol **** www.hotel-metropol.sk
Hotel Patrícia
Hotel Patrícia - reštaurácia www.hotelpatricia.sk
ban_rest.jpg
Hotel Pavla - reštaurácia www.hotelpavla.com
Hotel Podhradie
Hotel Podhradie www.podhradie.com
Hotel Pyramída
Hotel Pyramída
Hotel raj dedinky
Hotel Raj Dedinky - Dobšinská Maša www.hotelraj.sk
Hotel Regia *** Bojnice
Hotel Regia *** www.hotelregia.sk
Hotel RELAX***  Rajecké Teplice
Hotel RELAX*** Rajecké Teplice www.hotel-relax.sk
Hotel Šachtička - logo
Hotel Šachtička *** www.sachticka.sk
Hotel Sojka
Hotel Sojka www.sojka.eu
Hotel SOREA Baník
Hotel SOREA Baník www.sorea.sk
stevo.jpg
Hotel Štefánik - reštaurácia Alberína www.hotelstefanik.sk
Hotel Summit
Hotel Summit www.hotelsummit.sk
Hotel sv. Michal
Hotel sv. Michal www.hotelsvmichal.sk
hotel_tatra_ba_logo.jpeg
Hotel TATRA **** Bratislava www.hoteltatra.sk
Hotel Termal ***
Hotel Termal *** www.besenovanet.sk
Hotel_Thermia_Palace_-_Grand_restaurant.jpg
Hotel Thermia Palace - Grand restaurant www.kupelepiestany.sk
talia.jpg
Hotel Tilia - reštaurácia www.hoteltilia.sk
Hotel tri studničky - reštaurácia
Hotel tri studničky- reštaurácia www.tristudnicky.sk
Hotel Trnava
Hotel Trnava http://www.mirid.sk/Hotel-Trnava.html
u_leva.jpg
Hotel U Leva www.uleva.sk
Hotel Viktor***
Hotel Viktor*** www.hotelviktor.sk
Hotel Zátoka
Hotel Zátoka www.hotelzatoka.domasa.sk
Hotel Zátoka
Hotel Zátoka *** www.hotelzatoka.sk
Hotel Zlatý dukát ****
Hotel Zlatý Dukát**** www.hotelzlatydukat.sk
Hotel_Zlaty_klucik_-_restauracia.jpg
Hotel Zlatý kľúčik - reštaurácia www.zlatyklucik.sk
Hotel *** Strachanovka
Hotel*** Strachanovka, Jánska koliba www.strachanovka.sk
Hotel *** Strachanovka
Hotel*** Strachanovka, Jánska koliba www.strachanovka.sk
Bw teledom hotel & conference center ***
HotelTeledom*** & Conference Center www.hotelteledom.sk
Hrad Beckov
Hrad Beckov www.bludni.sk
Hrad Červený Kameň
Hrad Červený Kameň www.snm.sk
Hrad Čičava
Hrad Čičava
Hrad Devín
Hrad Devín - Národná kultúrna pamiatka www.muzeum.bratislava.sk
Hrad Fiľakovo
Hrad Fiľakovo www.hradfilakovo.sk
Hrad Krásna Hôrka
Hrad Krásna Hôrka www.hradkrasnahorka.sk
Hrad Levice
Hrad Levice www.muzeumlevice.sk
Hrad Ľupča
Hrad Ľupča www.hradlupca.sk
Hrad Muráň
Hrad Muráň www.muran.sk
Hrad Strečno
Hrad Strečno www.pmza.sk
Intercamp Tatranec - Tatranská Lomnica ***
Intercamp Tatranec - Tatranská Lomnica *** www.hoteltatranec.com
Jaskyňa Domica
Jaskyňa Domica www.ssj.sk
Jaskyňa Driny
Jaskyňa Driny www.ssj.sk
Jasovská jaskyňa
Jasovská jaskyňa www.ssj.sk
Jazero Úhorná
Jazero Úhorná