AquaRelax Dolný Kubín

AquaRelax Dolný Kubín


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Ul. Športovcov 1182/5, 026 01 Dolný Kubín
Tel.: 043 / 23 88 374
Mobil: -
Fax: -
E-mail: info@aquakubin.eu, marketing@aquakubin.eu
Web: www.aquakubin.eu

Všeobecné údaje

Prevádzka:

celoročne


Otváracie hodiny Po-Pi: Prevádzková doba bazénov do 21:30 hod.
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:
  • Stravovanie - Reštaurácia AQUAVIA
  • Fitness centrum Dynamic
  • Masážno-rehabilitačné centrum Sparadise
  • Plavecká škola - Ivan Skirčák – AQ PLUS
  • Baby plávanie
  • Aquaaerobic
  • Prenájom plaveckého bazéna

Možnosti športového vyžitia:

Fitness centrum Dynamic

40 cvičiacich stanovíšť na ploche 200 m² pod profesionálnym dohľadom. Súčasťou služieb je: poradenstvo v oblasti tréningu a životosprávy, predaj doplnkov výživy, osobný tréner a turbosolárium.

Plavecká škola - Ivan Skirčák – AQ PLUS

Výcviky vedú profesionálni inštruktori s dlhoročnými skúsenosťami, neustále prítomní vo vode, hlavný dôraz je kladený na individuálny prístup zohľadňujúci vek, fyzickú zdatnosť, návyky na pohyb vo vode, telesné handicapy a iné individuálne požiadavky, v rámci výcviku požičiavanie plaveckých pomôckok zdarba. Ponúkame služby pre všetky vekové kategórie: plávanie matiek s deťmi, plavecké jasličky pre malé detičky, plavecká prípravka plavecké kurzy pre materské školy, plavecké kurzy pre základné školy.

Aquaaerobic

Je vhodný prakticky pre každého. Môžu ho cvičiť ľudia všetkých vekových kategórií, od detí až po dôchodcov. Aquaaerobic je vhodný pre ľudí s nadváhou, tehotné ženy, ľudí trpiacich bolesťami kĺbov ako aj prostriedok rehabilitácie. Cvičenie zahŕňa: 60 minút samotného cvičenia v plaveckom bazén a 60 minút v relaxačnom bazéne za účelom uvoľnenia organizmu (na rozcvičenie, ale aj plávanie po cvičení), odborný dohľad a služby cvičiteľky.


Možnosti wellness:

Masážno-rehabilitačné centrum Sparadise

Poskytuje rôzne druhy masáží: klasickú športová a relaxačná masáž, reflexnú masáž nôh, reflexnú masáž chrbtice, lymfomasáž, masáž lávovými kameňmi, anti-celulitídnu masáž a detoxikačnú masáž. Súčasťou masážnych procedúr sú: 2 masážne vane, ktoré cez fóliu vane prenášajú teplotu a vibrácie. Je to kúpeľná aplikácia liečivých zábalov na sucho. Masážne kreslo, ktoré spája hudbu s masážou pomocou jedinečnej synchronizovanej jednotky s pripojeným CD prehrávačom. Centrum využíva pri svojich terapiách najmodernejšie prístrojové vybavenie ako: plynové injekcie, laser a magnetoterapia.

Plavecký bazén

Plávanie je vraj najzdravší šport. Pre Vás sme vytvorili podmienky, aby ste celý rok mohli plávať v krištáľovo-čistej vode a urobili veľa pre svoje zdravie.

Relaxačný bazén

Veľký multifunkčný bazén pod základňou pyramídy. Súčasťou bazénu a jeho okolia sú: bublinkovače, masážna lavica, 3 masážne sprchy, vodný hríb, 6 masážnych trysiek, divoká rieka, hojdací záliv, ostrov, 2 Vírivé vane (32°C, hĺbka 1m, každá pre 4 osoby), 4 vyhrievané lavice, 200 lehátok, 2 fontánky s pitnou vodou, relaxačná terasa na opaľovanie. Detský bazén: Pre radosť tých najmenších (1,5 - 10 rokov) 34°C. Systém dvoch bazénov so šmýkalkou. Súčasťou bazénu je aj: vodný ježko, šmýkalka a bublinkovač. Plavecké jasličky prebiehajú v teplote vody 32°C. Animátorky: So-Ne 14:00 – 19:00

Fínska sauna

Fínska sauna má blahodárne účinky na naše zdravie, slúži ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následné ochladzovanie zvyšuje naše otužovanie.


V zariadení sa možno dohovoriť:

slovenskyVzdialenosti:

Mesto Dolný Kubín – centrum dolnej Oravy, leží na oboch brehoch rieky Oravy uprostred malebných hôr Oravskej Magury, Malej Fatry a Chočských vrchov. Návštevníkom poskytuje vynikajúce podmienky na zimné športy, zimnú aj letnú turistiku, cykloturistiku a splavovanie rieky. V susedstve AquaRelaxu sa nachádza letný (futbalový) štadión, zimný štadión, či tenisové kurty. V blízkosti AquaRelaxu sa nachádzajú: SKI PARK Kubínska hoľa, SKI ZÁBAVA HRUŠTÍN, Areál Kuzmínovo, bežecké a cyklistické trasy, In-Line korčuliarska dráha, Umelá lezecká stena, ihriská, možnosť turistiky a splavovania rieky Oravy. Histické a kultúrne paniatky v okolí AquaRelaxu: Oravská galéria, Oravský hrad, Plavba plťou, Drevený kostol v Istebnom, Hviezdoslavovo námestie, Kostol sv. Kataríny Alexandrijskej, Bývalá židovská synagóga, Kolonádový most, a viac.


Popis zariadenia:

Aquapark AquaRelax Dolný Kubín - unikátne vodné dielo v centre Dolného Kubína, kde dominantou je Vodný svet, v ktorom sa nachádzajú tobogány, divoká rieka, hojdací záliv, bublinkovače, masážne sprchy a trysky, vírivky, výhrevné lavice a viac ako 200 lehátok na relaxačnej terase pod presklenou pyramídou. V tesnej blízkosti sa tu nachádza zimný štadión, futbalový štadión, osvetlené ihrisko s umelou trávou, či lyžiarske stredisko Kubínska hoľa. Pre tých, ktorí ešte v Dolnom Kubíne nikdy neboli, pripomíname, že sa nachádza len 10 minút autom od najnavštevovanejšieho Oravské hradu, či len kúsok odtiaľ vychutnať scenériu a turistiku Západných Tatier – Roháčov.

Atrakcie:

V Relaxačnom bazéne sa zabavíte na atrakciach ako je divoká rieka, hojdací záliv, ale za pozornosť stoja aj bublinkovače, masážne sprchy a vodný hríb. Z vyhliadkovej plošiny pod presklenou pyramídou si možete vychutnať jedinečný pohľad na nebo, vodu a zem. Vstup do Relaxačného bazéna je aj bezbarierový. Pre tých čo chcú vždy viac a viac zábavy alebo adrenalínu, ponúka AquaRelax dva tobogany s dĺžkou 40 a 71 metrov. Nudu s nimi určite nezažijete. O skvely zažitok sa postará aj dvojšmykačka Niagara s dĺžkou 12,7 metra. Sučasťou Vodného sveta sú okrem Relaxčaného bazénu aj dve vírivky a výhrevne lavice.


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

AquaRelax Dolný Kubín 1 AquaRelax Dolný Kubín 2 AquaRelax Dolný Kubín 3 AquaRelax Dolný Kubín 4 AquaRelax Dolný Kubín 5 AquaRelax Dolný Kubín 6 AquaRelax Dolný Kubín 7 AquaRelax Dolný Kubín 8 AquaRelax Dolný Kubín 9 AquaRelax Dolný Kubín 10 AquaRelax Dolný Kubín 11 AquaRelax Dolný Kubín 12