AquaRelax Dolný Kubín

AquaRelax Dolný Kubín


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Ul. Športovcov 1182/5, 026 01 Dolný Kubín
Tel.: 043/238 83 74
Mobil: -
Fax: -
E-mail: info@aquakubin.eu, marketing@aquakubin.eu
Web: www.aquakubin.eu

Všeobecné údaje

Prevádzka: celoročne
Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

Stravovanie - Reštaurácia AQUAVIA, Fitness centrum Dynamic, Masážno-rehabilitačné centrum Sparadise, Plavecká škola - Ivan Skirčák – AQ PLUS, Baby plávanie, Aquaaerobic, Prenájom plaveckého bazéna


Možnosti športového vyžitia:

Fitness centrum Dynamic - 40 cvičiacich stanovíšť na ploche 200 m² pod profesionálnym dohľadom. Súčasťou služieb je: poradenstvo v oblasti tréningu a životosprávy, predaj doplnkov výživy, osobný tréner a turbosolárium. Plavecká škola - Ivan Skirčák – AQ PLUS - výcviky vedú profesionálni inštruktori s dlhoročnými skúsenosťami, neustále prítomní vo vode, hlavný dôraz je kladený na individuálny prístup zohľadňujúci vek, fyzickú zdatnosť, návyky na pohyb vo vode, telesné handicapy a iné individuálne požiadavky, v rámci výcviku požičiavanie plaveckých pomôckok zdarba. Ponúkame služby pre všetky vekové kategórie: plávanie matiek s deťmi, plavecké jasličky pre malé detičky, plavecká prípravka plavecké kurzy pre materské školy, plavecké kurzy pre základné školy. Aquaaerobic - je vhodný prakticky pre každého. Môžu ho cvičiť ľudia všetkých vekových kategórií, od detí až po dôchodcov. Aquaaerobic je vhodný pre ľudí s nadváhou, tehotné ženy, ľudí trpiacich bolesťami kĺbov ako aj prostriedok rehabilitácie. Cvičenie zahŕňa: 60 minút samotného cvičenia v plaveckom bazén a 60 minút v relaxačnom bazéne za účelom uvoľnenia organizmu (na rozcvičenie, ale aj plávanie po cvičení), odborný dohľad a služby cvičiteľky.


Možnosti wellness:

Masážno-rehabilitačné centrum Sparadise - poskytuje rôzne druhy masáží: klasickú športová a relaxačná masáž, reflexnú masáž nôh, reflexnú masáž chrbtice, lymfomasáž, masáž lávovými kameňmi, anti-celulitídnu masáž a detoxikačnú masáž. Súčasťou masážnych procedúr sú: 2 masážne vane, ktoré cez fóliu vane prenášajú teplotu a vibrácie. Je to kúpeľná aplikácia liečivých zábalov na sucho. Masážne kreslo, ktoré spája hudbu s masážou pomocou jedinečnej synchronizovanej jednotky s pripojeným CD prehrávačom. Centrum využíva pri svojich terapiách najmodernejšie prístrojové vybavenie ako: plynové injekcie, laser a magnetoterapia. Plavecký bazén: Plávanie je vraj najzdravší šport. Pre Vás sme vytvorili podmienky, aby ste celý rok mohli plávať v krištáľovo-čistej vode a urobili veľa pre svoje zdravie. Relaxačný bazén: Veľký multifunkčný bazén pod základňou pyramídy. Súčasťou bazénu a jeho okolia sú: bublinkovače, masážna lavica, 3 masážne sprchy, vodný hríb, 6 masážnych trysiek, divoká rieka, hojdací záliv, ostrov, 2 Vírivé vane (32°C, hĺbka 1m, každá pre 4 osoby), 4 vyhrievané lavice, 200 lehátok, 2 fontánky s pitnou vodou, relaxačná terasa na opaľovanie. Detský bazén: Pre radosť tých najmenších (1,5 - 10 rokov) 34°C. Systém dvoch bazénov so šmýkalkou. Súčasťou bazénu je aj: vodný ježko, šmýkalka a bublinkovač. Plavecké jasličky prebiehajú v teplote vody 32°C. Animátorky: So-Ne 14:00 – 19:00 Fínska sauna: Fínska sauna má blahodárne účinky na naše zdravie, slúži ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následné ochladzovanie zvyšuje naše otužovanie.


V zariadení sa možno dohovoriť:
slovensky

Vzdialenosti:

Mesto Dolný Kubín – centrum dolnej Oravy, leží na oboch brehoch rieky Oravy uprostred malebných hôr Oravskej Magury, Malej Fatry a Chočských vrchov. Návštevníkom poskytuje vynikajúce podmienky na zimné športy, zimnú aj letnú turistiku, cykloturistiku a splavovanie rieky. V susedstve AquaRelaxu sa nachádza letný (futbalový) štadión, zimný štadión, či tenisové kurty. V blízkosti AquaRelaxu sa nachádzajú: SKI PARK Kubínska hoľa, SKI ZÁBAVA HRUŠTÍN, Areál Kuzmínovo, bežecké a cyklistické trasy, In-Line korčuliarska dráha, Umelá lezecká stena, ihriská, možnosť turistiky a splavovania rieky Oravy. Histické a kultúrne paniatky v okolí AquaRelaxu: Oravská galéria, Oravský hrad, Plavba plťou, Drevený kostol v Istebnom, Hviezdoslavovo námestie, Kostol sv. Kataríny Alexandrijskej, Bývalá židovská synagóga, Kolonádový most, a viac.


Popis zariadenia:

Aquapark AquaRelax Dolný Kubín - unikátne vodné dielo v centre Dolného Kubína, kde dominantou je Vodný svet, v ktorom sa nachádzajú tobogány, divoká rieka, hojdací záliv, bublinkovače, masážne sprchy a trysky, vírivky, výhrevné lavice a viac ako 200 lehátok na relaxačnej terase pod presklenou pyramídou. V tesnej blízkosti sa tu nachádza zimný štadión, futbalový štadión, osvetlené ihrisko s umelou trávou, či lyžiarske stredisko Kubínska hoľa. Pre tých, ktorí ešte v Dolnom Kubíne nikdy neboli, pripomíname, že sa nachádza len 10 minút autom od najnavštevovanejšieho Oravské hradu, či len kúsok odtiaľ vychutnať scenériu a turistiku Západných Tatier – Roháčov. Atrakcie: V Relaxačnom bazéne sa zabavíte na atrakciach ako je divoká rieka, hojdací záliv, ale za pozornosť stoja aj bublinkovače, masážne sprchy a vodný hríb. Z vyhliadkovej plošiny pod presklenou pyramídou si možete vychutnať jedinečný pohľad na nebo, vodu a zem. Vstup do Relaxačného bazéna je aj bezbarierový. Pre tých čo chcú vždy viac a viac zábavy alebo adrenalínu, ponúka AquaRelax dva tobogany s dĺžkou 40 a 71 metrov. Nudu s nimi určite nezažijete. O skvely zažitok sa postará aj dvojšmykačka Niagara s dĺžkou 12,7 metra. Sučasťou Vodného sveta sú okrem Relaxčaného bazénu aj dve vírivky a výhrevne lavice.


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

AquaRelax Dolný Kubín 1 AquaRelax Dolný Kubín 2 AquaRelax Dolný Kubín 3 AquaRelax Dolný Kubín 4 AquaRelax Dolný Kubín 5 AquaRelax Dolný Kubín 6 AquaRelax Dolný Kubín 7 AquaRelax Dolný Kubín 8 AquaRelax Dolný Kubín 9 AquaRelax Dolný Kubín 10 AquaRelax Dolný Kubín 11 AquaRelax Dolný Kubín 12