Chata Opalisko

Chata Opalisko


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: 032 02 Závažná Poruba 721
Tel.: +421 44 554 71 78
Mobil:
Fax: +421 44 554 71 78
E-mail: chata@chataopalisko.sk
Web: www.chataopalisko.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka: celoročne
Otváracie hodiny Po-Pi:

Po - Ne: 09:00 - 21:00


Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:
Nízke Tatry
Služby:

ubytovanie, stravovanie


Možnosti športového vyžitia:

Nad chatou je veľký priestor na oddych, volejbalové ihrisko, detské ihrisko, trampolíny, gril s posedením, dve ohniská s krytým altánkom, vedľa chaty letná terasa, 100 m od chaty je ihrisko s umelou trávou 20 x 40 m.


Možnosti wellness:

V blízkosti sú termálne kúpaliská v Liptovskom Jáne (2 km), Aquapark Tatralandia (8 km, celoročná prevádzka), Bešenová (5km, celoročná prevádzka), Liptovská Mara (8 km, surfovanie, jachting), kryté plavárne a sauny a soľné jaskyne v Liptovskom Jáne (2 km) a v Liptovskom Mikuláši (6 km).


V zariadení sa možno dohovoriť:
slovensky

Vzdialenosti:

Turisti môžu využívať na prechádzky okolitú prírodu v Nízkych, Západných ale i Vysokých Tatrách. Môžu navštíviť Demänovské jaskyne (15km), skanzen v Pribyline (15km) a vo Vlkolínci (30 km).
Pre cyklistov sú vyznačené cyklistické chodníky.
V blízskom Liptovskom Mikuláši (6 km) je Múzeum slovenského krasu a jaskyniarstva a Múzeum Janka Krála, galéria P.M.Bohúňa, tenisová hala, bowling, squash, pôžičovňa štvorkoliek a rôzne iné atrakcie.
Pre odvážnejších sú pripravení inštruktori raftingu, paraglaidingu, v obci je požičovna horských bicyklov.
V blízkosti sa nachádzajú aj motokárové haly MonacoGrandprix priamo v Závažnej Porube a Kart Centrum Liptov v Palúdzkej (7 km).


Popis zariadenia:

Chata Opalisko má kapacitu 38 postelí + 4 prístelky, bungalov 8 postelí.
Chata má na dvoch poschodiach štyri štvorposteľové, štyri trojposteľové izby, dve samostatné bunky 3+2 postele. Všetky izby aj bunky majú vlastné kúpeľne a TV.
Bungalov má tri izby 2+2+4 postele, spoločenskú miestnosť s kuchynským kútom a krbom, WC, kúpeľňu, TV, vonku kryté posedenie s ohniskom.

Obidve zariadenia sú s celoročnou prevádzkou. Sú vhodné pre rodinné dovolenky, školy v prírode, letné tábory, sústredenia športovcov, lyžiarske kurzy, firemné akcie, školenia,  školské výlety.


Oznamy:
-

Fotogaléria

Chata Opalisko 1 Chata Opalisko 2 Chata Opalisko 3 Chata Opalisko 4 Chata Opalisko 5 Chata Opalisko 6 Chata Opalisko 7 Chata Opalisko 8 Chata Opalisko 9 Chata Opalisko 10 Chata Opalisko 11 Chata Opalisko 12