DONOVALY - Nový Fun Park na Donovaloch

Ak sa chystáte na zimnú dovolenku alebo aspoň tráviť víkend so svojimi ratolesťami, určite navštívte náš najväčší FUN PARK na Slovensku, ktorý je otvorený už od decembra, , nielen pre deti, ktoré sa chcú naučiť lyžovať, ale aj pre tie, ktoré už lyžovať vedia a chcú sa len zabaviť. Jedine v tomto úžasnom FUN PARKU je plno možností zábavy, hier a súťaží.

Novo vybudovaný FUN PARK je rozšírením už existujúceho FUN PARKU Patty Ski v Donovaloch - časť Mistríky, v najvýhodnejšej lokalite – a to priamo medzi dvomi lyžiarskymi svahmi Nová Hoľa a Zahradište. K 2500 m2 pôvodnej plochy pribudlo nových skoro 10 000 m2, čím sa zaraďuje spolu s vybavením do popredia detských parkov a to nielen na Slovensku. Patty Ski FUN PARK bude druhým najväčším v Európe. Už k dvom dobre zabehnutým detským posuvným pásom Sunkid pribudlo ďalších 7 pásov, spolu 300m. Pribudol aj nový karusel – kolotoč poháňaný motorom, ktorý je veľkým pomocníkom pri lyžiarskej výučbe, ale je tiež určený na zábavu. Deti sa učia lyžovať v lyžiarskej škôlke už od 3 rokov a práve pre deti, ktoré začínajú, sú posuvné pásy najväčším pomocníkom.

Na deti čaká plno prekvapení, hier, súťaží, animačných programov, karneval a samozrejme celým dňom ich sprevádzajú naši maskoti – zajac DODO, veverička LULU a macko BRUMÍK, ktorí denne pripravujú show pre deti. Dodo ich iste prevezie Dodo vláčikom po celom areáli. Najmenšie detičky, ktoré už nevládzu lyžovať, alebo ich zima poriadne vyštípe, si oddýchnu v teple v DODO klube, kde sa zahrajú s množstvom hračiek a hier s milými animátorkami.

Už druhý rok prebieha okrem tej klasickej lyžiarskej škôlky aj obľúbená BRUMÍKOVA lyžiarska škôlka, kde sa vyučuje špeciálnou metódou so špeciálnymi pomôckami.

Všetky deti zo škôlky alebo lyžiarskej školy po ukončení kurzu dostanú prekvapenie a diplom na pamiatku.

Vo vyhradenej časti parku sa dá sánkovať či bobovať. V požičovni máme k dispozícii nielen lyže a snowboardy pre všetky vekové a výškové kategórie, ale aj sánky, boby, airboardy alebo bikeboard - na ktorom sa rád vozí aj zajac DODO.

A ak by niekomu nestačila celodenná lyžovačka a zábava, môže sa vyblázniť na osvetlenej večernej sánkovačke, kde sa určite nikto neunaví, lebo hore kopcom ich vytiahne vlek aj so sánkami.

K ešte lepšej spokojnosti nielen detí, ale hlavne rodičov, ktorí povzbudzujú svoje ratolesti z DODO bufetu s panoramatickým výhľadom na park je tento rok v ponuke rozšírený sortiment jedál a nápojov.

Pribudla aj nová kasa Park Snow priamo u nás v areáli. Samozrejmosťou je akceptovanie Park Snow card – na základe ktorej získate zaujímavé zľavy aj na naše služby.

Na nasledujúcu letnú sezónu je pripravená letná verzia FUN PARKU, s množstvom prekvapení, pre ktoré nás jednoducho musíte prísť navštíviť aj v lete.

Viac na: www.donovaly.sk