Holidaypark Kováčová

Holidaypark Kováčová


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Kúpeľná ul., areál Termálneho kúpaliska 962 37 Kováčová
Tel.: 045/544 53 19
Mobil: -
Fax: -
E-mail: info@holidaypark.sk
Web: www.holidaypark.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka:

Celoročná


Otváracie hodiny Po-Pi:

Pondelok - Utorok: 12:00 - 21:00

 


Otváracie hodiny cez víkend:

Víkendy a sviatky: 10:00 - 21:00Poloha:
Kúpeľný areál je umiestnený na konci obce, HolidayPark uvidíte po ľavej strane
Služby:
  • Animácie
  • Masáže
  • Relax
  • ​Reštarurácia
     

Možnosti športového vyžitia:

Priamo v areáli termálneho kúpaliska sú dostupné upravené športové plochy pre minigolf, plážový volejbal, mini futbal a iné športové vyžitie.


Možnosti wellness:
  • Masáže
  • Vnútorný whirlpool bazén

V zariadení sa možno dohovoriť:
-

Vzdialenosti:

Holidaypark Kováčová - Banská Bystrica  20km
Holidaypark Kováčová - Lučenec  65km


Popis zariadenia:

Holiday Park Kováčová je miesto, ktoré privedie Vaše telo a dušu do prirodzenej rovnováhy. V tomto zariadení si prídu na svoje návštevníci všetkých vekových kategórií. Kováčová je podhorská obec, rozprestierajúca sa pod výbežkami Kremnického pohoria severozápadne od Zvolena v nadmorskej výške 320 m.

Voda lieči problémy pohybového ústrojenstva a nervové choroby. Pobyt v liečivej vode s teplotou 38°C vykonáva niekedy skutočne zázraky. Liečivá termálna voda, krásne podhorské prostredie dáva tie najlepšie predpoklady pre oddych a regeneráciu. Zoskupenie jednotlivých bazénov umožňuje rodinné návštevy, kde si každý člen rodiny nájde tú správnu vodnú plochu alebo vodnú atrakciu. 

K dispozícií je veľký plavecký bazén umožňujúci športové vyžitie počas horúcich letných dní. Veľkej obľube sa teší rekreačný bazén, ktorý je určený pre vodné hry a zábavu. Súčasťou rekreačného bazéna je aj bezplatný 100 metrový tobogán. Pre najmenších je určený detský bazén, kde rodičia ani na chvíľu nestratia svoje ratolesti z dohľadu.


Oznamy:
-

Fotogaléria

Holidaypark Kováčová 1 Holidaypark Kováčová 2 Holidaypark Kováčová 3 Holidaypark Kováčová 4 Holidaypark Kováčová 5 Holidaypark Kováčová 6