Hotel Barónka ****

Hotel Barónka ****


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Mudrochova 2, 835 27 Bratislava-Rača
Tel.: +421 2 44 87 23 24, +421 2 44 88 20 89
Mobil: -
Fax: -
E-mail: recepcia@hotelbaronka.sk
Web: www.baronka.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka: celoročne
Otváracie hodiny Po-Pi: 0.00 - 24.00, non-stop recepcia  
Otváracie hodiny cez víkend: 0.00 - 24.00, non-stop recepcia

Poloha:

Služby:

ubytovanie, stravovanie, kongresové centrum, relaxačné centrum, vlastné hotelové parkovisko

Služby recepcie: kopírovanie, telefón, fax, internet, informácie, zmenáreň, objednávanie taxi, predaj občerstvenia, hygienických potrieb a suvenírov, automat na teplé nápoje, prenájom trezoru.

V hoteli **** Barónka tiež nájdete:
- Štúdio na redukciu hmotnosti (ozónterapia) na 6. posch.
- Salón Mona - pánske a dámske kaderníctvo, kozmetika
- Kvetinárstvo A flowers
- Plavecká akadémia


Možnosti športového vyžitia:

hotelové relaxačné centrum - bazén a sauna


Možnosti wellness:

Relaxačné centrum Hotela**** Barónka Vám ponúka moderný bazén, saunu a masáže. Nachádza sa na prízemí hotela vedľa recepcie.
Hotelový bazén je atraktívneho rozmeru 16 x 9 x 1,40 m (cca 150 m2) a je ideálnym miestom na oddych. Všetci naši hoteloví hostia majú ako pozornosť a poďakovanie od nás vstup do bazénu grátis! Na objednávku je k dispozícii suchá sauna a masáže.


V zariadení sa možno dohovoriť:
slovensky, anglicky, nemecky

Vzdialenosti:

Viedeň - 60 km Budapešť - 200 km Praha - 350 km


Popis zariadenia:

Útulné a komfortné ubytovanie presne podľa Vašich potrieb!
Hotel Barónka**** ponúka svojim hosťom kvalitné ubytovanie v 74 izbách (149 lôžok) triedy 4* a 3* s Wi-Fi pripojením na internet. K dispozícií sú aj izby pre fajčiarov, bezbariérová izba pre hendikepovaných hostí a rodinná izba. Hotel ponúka jednoposteľové, dvojposteľové a trojposteľové izby, apartmány v kategórií štandard a business. Všetky izby sú zariadené  komfortným nábytkom a poskytujú maximálne pohodlie.
4* izby sú vybavené individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, LCD televízorom so satelitným príjmom, rádiom, telefónom s priamou  telefónnou linkou, trezorom, minibarom, sušičom na vlasy a je v nich možnosť prípravy kávy alebo čaju.

Samozrejmosťou je vlastné hotelové parkovisko pre osobné autá (70) a autobusy (5). Možnosť platby týmito kreditnými kartami: Visacard, Eurocard, Mastercard, American Express, Diner´s Club."


Oznamy:

Darčekové poukážky Prekvapte Vašich najbližších netradičným darčekom! Darujte im k sviatku darčekovú poukážku hotela Barónka****! Darčekovú poukážku Vám vystavíme presne podľa Vašich predstáv na Vami požadované služby a vo Vami stanovenej hodnote aj s venovaním pre oslávenca. Darovať môžete ubytovanie, víkendový pobyt, konzumáciu v našich prevádzkach. V prípade akýchkoľvek otázok či záujmu o vystavenie poukážky kontaktujte marketing: 02/ 44880157, 44885280, marketing@hotelbaronka.sk.

Fotogaléria

Hotel Barónka 1 Hotel Barónka 2 Hotel Barónka 3 Hotel Barónka 4 Hotel Barónka 5 Hotel Barónka 6 Hotel Barónka 7 Hotel Barónka 8 Hotel Barónka 9 Hotel Barónka 10 Hotel Barónka 11 Hotel Barónka 12