Hotel Belez

Hotel Belez


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Beňovolehotská 2508, 026 01 Dolný Kubín
Tel.:
Mobil: 0907 724 930
Fax:
E-mail: rezervacie@belez.sk
Web: www.belez.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka:

celoročná


Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

Ubytovanie na hoteli:

Ubytujeme 53 osôb v 16-tich izbách. Máme 2 dvojlôžkové izby, 11 dvojlôžkových s prístelkou, 2 rodinné izby pre rodičov a tri deti, rodinný apartmán pre osem osôb. Všetky izby majú WC, sprchu, TV, WiFi. Balkóny sú na druhom poschodí a v rodinných izbách

Ďalšie vybavenie hotela:

Bar, terasa, detská herňa, sauna, paintball, pieskovisko, preliezky a krásna lúka na šport a akcie. Spoločenská / konferečná miestnosť, externý UFO bar, dataprojektor, WiFi zdarma. Minibus VW Caravella vozí hostí v zime ako hotelový SKIBUS a v lete na výlety. V celom interiéri hotela sa nefajčí.

Svadba na hoteli Belez:

Maximálna kapacita na svadobnú hostinu je na hoteli Belez 60 osôb. K dispozícii je horná reštaurácia, bar a detská herňa.


Možnosti športového vyžitia:

Neplatené služby: časopisy, internet, PS2, detské ihriská, ping-pong, volejbal, futbal, hojdačky, turistika - radi poradíme.

Platené služby: sauna a paintball


Možnosti wellness:

V zariadení sa možno dohovoriť:

slovensky, česky, anglicky, nemeckyVzdialenosti:

Popis zariadenia:

Dvojlôžkové izby

Máme 13 dvojlôžkových izieb. Izby číslo 101 až 105 sa nachádzajú na prvom poschodí. Izby 201 až 208 sú na druhom poschodí a majú balkón. Vo všetkých izbách okrem 101 a 201 je možné dať prístelku. Izby sú vybavené s WC, sprchou, TV, WiFi.

Rodinné izby A1 a A2

Rodinné izby majú izby pre rodičov a menšiu samostatnú izbu pre deti s poschodovou posteľou. V rodičovskej izbe sa dá dať prístelka alebo detská postieľka. A1 a A2 sú rohové izby na prvom poschodí. Izby sú vybavené s WC, sprchou, TV, WiFi, balkónom.

Rodinný apartmán A3

Podkrovný apartmán nad dennou reštauráciou má 4 izby v rade. Prvá je miestnosť na posedenie, v druhej sú dve postele a TV, v tretej dve postele a skriňa, v poslednej sú až 4 postele. Celková kapacita je až 8 osôb. Apartmán je vhodný pre väčšie rodiny, rodinku na dovolenke so starými rodičmi alebo fajn partiu. Rodinný apartmán má WC, vaňu, TV, WiFi, balkón.


Oznamy:

Oravapass je regionálna karta zliav, ktorá spája najvýznamnejšie atrakcie na Orave. U nás dostanete Oravapass k ubytovaniu zdarma pri pobyte na 5 a viac nocí a potom môžete veselo využívať zľavy až do výšky 20%. Týmto sposôbom Vám chceme predstaviť celý región a všetky jeho možnosti. Zoznam všetkých atrakcií nájdete tu.

Najbližšie atrakcie: SkiPark Kubínska Hoľa (1km, hotelový skibus), Aquarelax Dolný Kubín (4km), Squash Rufín (4km), Splavy na Orave (6km)

Platené služby bez Oravapassu: kino Choč, mestská Galéria, MsKs Dolný Kubín

Fotogaléria

Hotel Belez 1 Hotel Belez 2 Hotel Belez 3 Hotel Belez 4 Hotel Belez 5 Hotel Belez 6 Hotel Belez 7 Hotel Belez 8 Hotel Belez 9 Hotel Belez 10 Hotel Belez 11 Hotel Belez 12