Hotel Dixon****

Hotel Dixon


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Švermova 32, 974 04 Banská Bystrica
Tel.: 048 471 78 00
Mobil: -
Fax: -
E-mail: recepcia@dixon.sk
Web: www.dixon.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka: celoročne
Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

Možnosti športového vyžitia:
Vedľa Hotela Dixon *** je areál plážového kúpaliska s 5 bazénmi a 2 toboganmi a krytá plaváreň. V okruhu 10 km sú výborné lyžiarske terény s umelým zasnežovaním, preto je vhodný na organizovanie lyžiarskych zájazdov, tenisových kurzov, sústredení športovcov a rodinné dovolenky v lete aj v zime.
Možnosti wellness:

V zariadení sa možno dohovoriť:
anglicky, nemecky

Vzdialenosti:

-


Popis zariadenia:

Ubytujte sa v Dixone a zabavte sa s priateľmi v Ministry of FUN na skvelej show v najväčšom a najmodernejšom klube na Slovensku alebo prekvapte svojho partnera či partnerku romantickým darčekom. Využite ponuku našich pobytových balíkov a môžete sa už len zabávať, odpočívať a venovať sa iba sebe ... informácie o pobytových balíkoch nájdete aj v časti Cenník.

Hotel Dixon**** sa nachádza sa v oddychovej zóne mesta, pri letnom kúpalisku a športovo-rekreačnom areáli. Vybavenie hotela a kvalifikovaný personál zaručujú poskytovanie kvalitných služieb podľa priania klienta.

Hľadáte príjemné miesto pre obchodné stretnutie, rokovanie, školenie, kongres alebo konferenciu? Dixon Resort je tým pravým miestom pre Vás.

Rôznorodosť kongresových priestorov spolu s vynikajúcou gastronómiou a našimi dlhoročnými skúsenosťami, Vám poskytuje jedinečnú výhodu pri organizovaní Vášho podujatia. Kongresová sála pre 500 osôb patrí medzi najväčšie na Slovensku. Tri veľké kongresové sály, päť školiacich salónov spolu s dvomi salónikmi poskytnú maximálny komfort a zázemie pre Váš kongres alebo konferenciu.

Pri organizácii kongresových akcií sú zabezpečené stravovacie služby podľa priania klienta (občerstvenie, prestávka na kávu, spoločný obed, bufetové alebo jednotné menu, spoločenský večer)

K celkovému komfortu hostí prispievajú veľké priestranné parkoviská s kapacitou 500 vozidiel, samozrejmosťou je bezbariérový prístup, wellness centrum a nadštandardné možnosti na šport a zábavu. Ideálne prostredie pre Vaše firemné akcie.

Naše benefity:

Sme lídrom na trhu medzi hotelmi na Slovensku
Areál s rozlohou 100 000 m2
Tiché prostredie s množstvom doplnkových aktivít
Výborná dostupnosť z rýchlostnej cesty R1 (500m)
Konferenčná sála s kapacitou do 500 osôb
10 nezávislých kongresových priestorov
Ubytovacia kapacita 100 izieb, 230 lôžok
Výhodné ceny
Zrekonštruované izby (2018)
Profesionálny a stabilný tím na obchodnom oddelení  

Hotel má výborné podmienky pre organizovanie športových podujatí, firemných športových dní a rôznych stretnutí spojených so športovým vyžitím v neformálnej, ale o to príjemnejšej atmosfére. K hotelu patrí 12 tenisových kurtov, z ktorých sú 3 k dispozícii aj v zimnom období vo vykurovanej tenisovej hale a v hoteli sú aj 3 squashové kurty.


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

03 02 04 05 06 09