Hotel Podhradie

Hotel Podhradie


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Považské Podhradie 250, 01704 Považská Bystrica
Tel.: 00421424340781
Mobil: 00421948666411
Fax: 00421424340783
E-mail: recepcia@podhradie.com
Web: www.podhradie.com

Všeobecné údaje

Prevádzka:

Hotel Podhradie


Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:
Hotel Podhradie ponúka ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Súčasťou je aj hotelová reštaurácia vhodná pre usporiadanie osláv, svadobných hostín, promócií, krstín a iných rodinných stretnutí. Hotel Podhradie disponuje dvoma salónikmi a seminárnou miestnosťou vhodnými pre školenie, semináre, prezentácie, obchodné porady a iné firemné akcie.
Možnosti športového vyžitia:
Hotel Podhradie sa nachádza pod zrúcaninou považského hradu a je obklopený prírodnou. Okolie je vhodné na turistiku a cyklistiku, v zimnom období na bežecké lyžovanie a zjazdové lyžovanie.
Možnosti wellness:
wellness sa nachádza v meste Považská Bystrica, vzdialené 4 km od Hotel Podhradie
V zariadení sa možno dohovoriť:

anglicky, nemecky, francúzsky, ruskyVzdialenosti:
Autobusová zástavka MHD: 200 m Železničná stanica 4500 m Diaľnica D1 3500 m
Popis zariadenia:

Hotel Podhradie je tým miestom, ktoré zvedaví objavujú a spokojní vyhľadávajú. Nachádza sa v tichej časti mesta Považská Bystrica v Považskom Podhradí. Hotel poskytuje vyšší štandard pohodlia a vybavenosti, nezastierajúc nám tak blízky historický pôvab tohto okolia. Hotel je zariadený v teplých farbách s použitím najkvalitnejších materiálov. Najmodernejšie technické zariadenie, neobmedzený prístup na internet a možnosť parkovania v garážach sú u nás samozrejmosťou. Hotel Podhradie Vám ponúka ubytovanie v nadštandardných šestnástich 1/1, v jedenástich 1/2, troch apartmánoch a jednej bezbariérovej izbe pre imobilných hostí, o celkovej kapacite 46 pevných lôžok a 7 prísteliek.

Izby sú nadštandardnej veľkosti, vybavené pohodlnými posteľami, pracovným stolom, minibarom, telefónom s priamou voľbou, internetovým pripojením, trezorom a apartmány kuchyňkou s dvojplatničkou a základným vybavením pre stolovanie.
V príjemnom prostredí hotelovej reštaurácie náš hosť privíta profesionálny personál a vynikajúcu ponuku gastronomických špecialít. Súčasťou reštaurácie je štýlová kaviareň a letná terasa s ponukou lahodných káv, vynikajúcich dezertov a širokým sortimentom nápojov. Pohodu sedenia dopĺňa širokouhlá LCD televízia, WIFI systém a ponuka dennej tlače.


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

Hotel Podhradie reštaurácia bar salónik Patriot salónik Cosmopolitan seminárna miestnosť dvojlôžková izba jednolôžková izba