Hotel Regia ***

Hotel Regia *** Bojnice


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Zámok a okolie 3, 972 01 Bojnice
Tel.: +421 46 543 0991, +421 46 543 0993
Mobil: +421 903 803 913, +421 908 705 554
Fax: -
E-mail: info@hotelregia.sk
Web: www.hotelregia.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka:

celoročne


Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

Organizácia: radi Vám pomôžeme v zorganizovaní Vášho kultúrneho, spoločenského alebo športového podujatia. Zabezpečíme vstupenky, vybavíme Vám sprievodcu a podobne.

Organizovanie konferencií: pre usporiadanie konferencií ponúkame konferenčnú sálu s kapacitou 150 miest a banketku pre 40 osôb; zabezpečíme aj technické vybavenie a catering.

Svadby: či už sa jedná o malú alebo veľkú svadbu, poradíme vo všetkom - od slávnostného menu až po dekoráciu, hudbu,prípadne fotografa. Naša reštaurácia je Vám k dispozícií s kapacitou 150 miest.

Ponúkame zmenárenskú službu

Radi Vám zabezpečíme vstupenky na miestne športové a kultúrne aktivity.

V hoteli je rýchle a neobmedzené pripojenie na internet - WIFI.

Deti do 3 rokov majú ubytovanie zdarma.

Vaši štvornohí priatelia sú vítaní.

Pre ubytovaných hostí je parkovanie zdarma.


Možnosti športového vyžitia:

Mesto Bojnice a okolie ponúka vynikajúce športové vyžitie. V okolí Bojníc sa nachádzajú 800-1400m dlhé lyžiarske zjazdovky vhodné pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Milovníci extrémnych športov si môžu užiť jazdu na vybudovanej trase pre horské bicykle. Pre milovníkov lietania sa len 20 minút pešo nachádza špotové letisko, odkiaľ môžu ísť aj na vyhliadkový let po okolí, prípadne vyskúšať tandemové zoskoky padákom. V lete si môžete užiť kúpanie na kúpalisku Čajka - len 5 minút chôdze od hotela. Pre milovníkov histórie bude určite lákadlom rímsko-katolícky kostol alebo múzeum praveku a Prepoštská jaskyňa.

Každý by mal vyskúšať jazdu na koni.

Okrem toho v Bojniciach nájdete aj tenisové ihriská, golf a minigolf, bowling, klzisko, basketbalové ihrisko atď.
Pre milovníkov prírody odporúčame turistické chodničky, ktoré začínajú v Bojniciach. Blízke i široké okolie Hotela Régia dáva možnosť navštíviť mnohé turistické zaujímavosti a to iba v okruhu 40-50 km, čiže sú dosiahnuteľné aj krátkym cestovaním autom. Častým a lákavým cieľom turistov sú preslávené banské mestá, bývalé strediská dolovania zlata a striebra – Kremnica, Banská Štiavnica, Banská Bystrica. Zaujímavé vychádzky ponúka aj celé údolie rieky Nitry, ktorá sa ako strieborná niť vinie celým krajom. Čičmany so svojimi maľovanými domami a Slovenský Betlehem v Rajeckej Lesnej je tiež veľmi obľúbeným cieľom turistov. Veľkorozmerné, ručne ryté, drevené dielo predstavuje významné dominanty Slovenska, každodenný život vidieckeho ľudu, ale aj jeho obyčaje, sviatky a hry.

Vieme Vám zorganizovať aj rybačku. V okolí Bojníc sa nachádza viacero prírodných jazierok a priehrad, v ktorých si môžete zarybárčiť


Možnosti wellness:

Užite si krátky relaxačný pobyt v nádhernom prostredí Bojníc v Hoteli Regia spojenom s kúpaním v Jánovom bazéne v bojnických kúpeľoch.


V zariadení sa možno dohovoriť:

slovensky, anglickyVzdialenosti:

Chcete si odpočinúť? Alebo si chcete aktívne užiť dovolenku? Máte radi zámky, zvieratá alebo turistiku? Poprípade máte chuť teraz relaxovať na masáži alebo v bazéne s príjemnou termálnou vodou, obklopený krásnou prírodou?

Ak áno, tak ste na správnom mieste - v BOJNICIACH. Tu si každá veková kategória nájde niečo pre seba. Navštívte nás a uvidíte!

Bojnice sa nachádzajú v strede Slovenska v nadmorskej výške 297 m, v oblasti Hornej Nitry, na východných svahoch Malej Magury. Prvá zmienka o Bojniciach je z roku 1113 a v súčasnosti patria Bojnice medzi najkrajšie a najnavštevovanejšie miesta na Slovensku. Slávne sú nielen vďaka Bojnickému zámku, ale aj liečebnými kúpeľmi a taktiež najstaršou a najrozsiahlejšou ZOO na Slovensku.

Romantické prostredie tohto barokového mestečka Vám zabezpečí nezabudnuteľné zážitky.


Popis zariadenia:

HOTEL REGIA***, je najznámejší a najväčší hotel v okolí s ubytovacou kapacitou 57 izieb a 3 apartmány. Z toho 80% izieb s prekrásnym výhľadom na bojnický zámok.

V hoteli sa uskutočnila modernizácia ubytovaciej časti, jedálne, konferenčnej sály. Už teraz môžete využiť našu novú konferenčnú miestnosť pre 110 osôb, ako aj 150 miestnu reštauráciu, ktorá ponúka atraktívne priestory pre vaše rodinné, alebo firmné aktivity.


Oznamy:

-

Fotogaléria

Hotel Regia 1 Hotel Regia 2 Hotel Regia 3 Hotel Regia 4 Hotel Regia 5 Hotel Regia 6 Hotel Regia 7 Hotel Regia 8 Hotel Regia 9 Hotel Regia 10 Hotel Regia 11 Hotel Regia 12