Hotel Šachtička ***

Hotel Šachtička - logo


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: P.O.Box 123, 974 01 Banská Bystrica
Tel.: 048/414 19 112
Mobil: +421 905 404 049
Fax:
E-mail: info@sachticka.sk
Web: www.sachticka.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka: celoročná
Otváracie hodiny Po-Pi:

Otváracie hodiny reštaurácie: 10:00 - 21:00
Otváracie hodiny kaviareň: 10:00 - 22:00
Otváracie hodiny kaviareň - piatok: 10:00 - 23:00


Otváracie hodiny cez víkend:

Otváracie hodiny reštaurácie: 10:00 - 21:00
Otváracie hodiny kaviareň - sobota: 10:00 - 23:00
Otváracie hodiny kaviareň - nedeľa: 10:00 - 22:00Poloha:

Služby:

Ubytovanie:

Horský hotel s rodinnou atmosférou svojim hosťom ponúka ubytovanie v 44 dvojlôžkových izbách a 3 apartmánoch (kapacita 94 pevných lôžok + 40 prísteliek). Dvojlôžkové izby môžu byť s balkónom alebo aj bez balkónu. Balkónové izby poskytujú nádherný výhľad na lyžiarske svahy Panského dielu.

Ubytovanie v apartmánoch poskytuje pohodlie domova. Pozostáva zo spálne, obývacej izby, kúpeľne s vaňou a veľkého balkónu so sedením. Súčasťou apartmánov je LCD televízor, chladnička a trezor.

Kongresové priestory:

Hotel Šachtička poskytuje priestory pre konferencie, školenia, recepcie, oslavy, svadby, teambuilding a outdoor. K dispozícii má 6 kongresových priestorov od 10 do vyše 130 osôb, podľa typu sedenia. Tiež ponúka priestor aj pre garden party.

Tieto priestory sú vybavené WiFi internetom. Ozvučenie miestností, TV, video, flipchart, meotar, premietacie plátno, dataprojektor, DVD prehrávač, mikrofóny a ostatné technické vybavenie. Podľa požiadavky hotel zabezpečí aj potrebnú audiovizuálnu techniku, a tlmočnícke zariadenia. Zabezpečia kancelárske služby ponúkajú širokú možnosť coffee breakov s domácimi koláčikmi

Okrem seminárnych priestoroch zabezpečuje hotel širokú ponuku doprovodných aktivít, programov športového a zábavného zamerania pre outdoor, teambuilding a zábavu.

Reštaurácia a kaviareň:

Hotel Šachtička je povestný svojou vynikajúcou a rozmanitou kuchyňou. Hosť má možnosť stravovať sa v hotelovej reštaurácii, v bare, v početných banketkách, na terase pred hotelom, alebo môže využiť tradičnú slovenskú kolibu.

Banícka cimra je prístupná verejnosti a je populárna pre svoju „BABIČKINU KUCHYŇU". Lepšie halušky a pirohy by ste darmo hľadali.

Hotelová terasa poskytuje príjemné posedenie s krásnym výhľadom na Panský diel. Podáva sa tú výborná káva, k dispozícii je sezónny jedálny lístok, v zime slúži ako aprés ski bar s dekami a ohrievačmi.


Možnosti športového vyžitia:

V hoteli Šachtička si každý nájde svoj šport - posilňovňa, stolný tenis, vonkajší tenisový kurt, bedbintonové ihrisko, petanq. V krytej športovej hale si môžete aj za nepriaznivého počasia zahrať tenis, volejbal, basketbal, halový futbal a aj bedbinton.

Okolité cyklotrasy lákajú na cykloturistiku, horské chodníky na turistiku napr. do Španej Doliny, na Staré Hory, Donovaly, Piesky, Čachovo a do širokého okolia podľa Vašej kondície.

Nájdete tu ideálne podmienky na outdoorové aktivity a teambuilding (paintball, airsoft, lukostreľba, štvorkolky atď.)

V zime sa stáva hotel Šachtička rajom pre lyžiarov. Stačí si obuť lyže a ísť priamo na svah. K dispozícii sú lyžiarske svahy od modrej po čiernu, 4 vleky a detský vlek. Stredisko je komfortne vybavené všetkými službami, ktoré sú pre lyžiarov potrebné (ski-servis, požičovne, lyžiarska a snowboardingová škola).


Možnosti wellness:

- bazén s protiprúdom
- jacuzzi na terase pod holým nebom
- saunový svet (fínska, parná, infra – sauny)
- masáže – široká paleta špeciálnych, odborných masáží
- rôzne zábaly
- rôzne vaňové kúpele
- rehabilitačné masážne lôžko „CERAGEM“


V zariadení sa možno dohovoriť:
slovensky, česky, anglicky, maďarsky

Vzdialenosti:

- Bratislava - Šachtičky: 200 km
- Nitra - Šachtičky: 128 km
- Komárno - Šachtičky: 176 km
- Martin - Šachtičky: 66 km
- Košice - Šachtičky: 253 km
- Praha - Šachtičky: 541 km
- Varšava - Šachtičky: 554 km
- Budapešť - Šachtičky: 187 km
- Viedeň - Šachtičky: 282 km
 


Popis zariadenia:

Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

Hotel Šachtička 1 Hotel Šachtička 2 Hotel Šachtička 3 Hotel Šachtička 4 Hotel Šachtička 5 Hotel Šachtička 6 Hotel Šachtička 7 Hotel Šachtička 8 Hotel Šachtička 9 Hotel Šachtička 10 Hotel Šachtička 11 Hotel Šachtička 12