Hotel*** Strachanovka, Jánska koliba

Hotel *** Strachanovka


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Hotel *** Strachanovka, Jánska dolina 494, 032 03 Liptovský Ján
Tel.: +421 445 263 333
Mobil: +421 907 465 567
Fax: +421 445 263 333
E-mail: info@strachanovka.sk
Web: www.strachanovka.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka:

celoročne


Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

Možnosti športového vyžitia:

Možnosti wellness:

ano


V zariadení sa možno dohovoriť:


Vzdialenosti:

Popis zariadenia:

Hotel sa nachádza na začiatku hojne navštevovanej Jánskej doliny, v malebnom kraji Liptov. Známy je svojimi krásami, termálnymi prameňmi a skvelými možnosťami celoročného využitia nielen na relax a oddych ale aj na lyžovanie, cykloturistiku, skialpinizmus a vodné športy.
Štýlový drevený hotel Vám ponúka atraktívne ubytovanie za ľudové ceny.
Tradičnú slovenskú kuchyňu obohatenú o liptovské špeciality si môžete vychutnať v útulnej reštaurácii s detským kútikom a letnou terasou. Na regeneráciu a relax Vám poslúži relax centrum – Rusnácka Baňa. Hotel poskytuje možnosť organizovania kongresov, školení, firemných stretnutí, teambuildingov (indoor-outdoor), eventov a kompletných cateringov.

Ubytovanie

Hotel *** Strachanovka - Janska koliba Vám ponúka ubytovanie v 14 dvojlôžkových izbách, 6 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, 2 rodinných izbách s možnosťou prístelky, 1 apartmáne, 1 dvojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky a vírivou vaňou, 1 bezbariérovej izbe.

Izby sú vybavené satelitnou TV, bezplatným pripojením na internet, spcha, WC. V apartmáne sa nadchádza LCD, DVD, obývačka, spálňa, výrivka, kúpeľňa, WC. V priestoroch hotela sa nachádza aj miestnosť na úschovu lyží, lyžiarok a bicyklov. Pre hotelových hostí je pripravená aj "Rusnácka baňa". Pred hotelom sa nachádza parkovisko, monitorované kamerovým systémom.

Rusnácka baňa

Pozývame Vás odýchnuť si do ,,Rusnáckej bane,, ,kde si môžete vychutnať účinky fínskej sauny, bylinkovej parnej sauny nechať sa vymasírovať vo výrivej vani, schladiť sa v ,,kadi,, s ľadovou vodou a oddychovať pri krbovom ohni za sprievodu príjemnej hudby.


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

Hotel Strachanovka, Jánska koliba - ubytovanie 1 Hotel Strachanovka, Jánska koliba - ubytovanie 2 Hotel Strachanovka, Jánska koliba - ubytovanie 3 Hotel Strachanovka, Jánska koliba - ubytovanie 4 Hotel Strachanovka, Jánska koliba - ubytovanie 5 Hotel Strachanovka, Jánska koliba - ubytovanie 6