Hotel Zátoka ***

Hotel Zátoka


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Slnečné jazerá - Sever, 903 01 Senec
Tel.: +421 2 45 92 2501, +421 2 45 92 2504
Mobil: +421 904 132 862, +421 903 482 993
Fax: +421 2 45 92 2502
E-mail: recepcia.zatoka@gmail.com
Web: www.hotelzatoka.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka: celoročne
Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

ubytovanie, stravovanie, športovo-relaxačné centrum, kongresové centrum

Služby recepcie:

kopírovanie dokumentov, predaj hygienických potrieb, informácie, objednávanie taxíkov, predaj darčekových predmetov, predaj nápojov, drobných pochutín, požičiavania športových potrieb (bicykle, čln, palice na Nordic walking), požičiavanie žehličky + dosky na žehlenie, požičiavanie fénu na vlasy


Možnosti športového vyžitia:

Športovo- relaxačné centrum hotela - sauna a fitnesscentrum. Za poplatok je v areáli hotela možné zabezpečiť aj požičanie bicyklov a člna. Okrem toho je za poplatok možné v areáli zahrať si stolný tenis, biliard a stolný futbal

Okrem spomínaných služieb Vám vieme zabezpečiť aj rôzne športové aktivity, ktoré sa nachádzajú cca 200m od hotela- bowling, squash, tenis, minigolf, prípadne jazdu výletným vláčikom okolo Slnečných jazier. Cca 10 minút jazdy od hotela vieme pre Vás zabezpečiť aj motokáry, paintball alebo golf.

Oblasť Slnečných jazier ponúka množstvo športových aj kultúrno - spoločenských možností pre návštevníkov v každom veku. Tu je zoznam tých najzaujímavejších:

Šport:
- bowling - 200m
- squash - 200 m
- tenis - 50 m
- plážový volejbal - 50 m
- minigolf -200 m
- petanque - 200 m
- Golf - 10 km
- jazda na koňoch - 5 km
- splav Malého Dunaja - 5 km
- Lyžiarsky areál Penzinská Baba - 15 km

Kultúra:
- Jazda vláčikom "Senecký Exprex" okolo Slnečných jazier
- Aquapark - Aquathermal
- Letné kino v novo zrekonštruovanom areáli
- Malokarpatská vínna cesta
- Hrad Červený Kameň
- Zámok Smolenice
- Vodné mylny na Malom Dunaji - pamiatky UNESCO
- Jasykne Driny
- Múzeum včelárstva
- Oáza Sibírskeho tigra
- Návšteva Bratislavy - hlavného mesto SR


Možnosti wellness:

K vysokému štandardu hotela prispieva moderné športovo-relaxačné centrum. Relaxačné služby hotela sú prístupné nielen ubytovaným hosťom, ale aj širokej verejnosti. Hostia si môžu dopriať relaxáciu v priestrannej suchej saune. Posilňovať sa dá v hotelovom fitnesscentre.

Sauna a fitnesscentrum sú otvorené každý deň. Pre psychické a fyzické uvoľnenie klientov z každodenných stresov sú k dispozícii masáže (iba na objednávky)


V zariadení sa možno dohovoriť:
slovensky, anglicky, nemecky, maďarsky

Vzdialenosti:

Bratislava - 20 km


Popis zariadenia:

Hostia, ktorí prichádzajú do hotela sa môžu ubytovať v jedno a dvojposteľových izbách s možnosťou využitia prísteliek, ale zvoliť si môžu aj apartmán. Polovica izieb má nádherný výhľad na vodnú plochu Slnečných jazier. V hoteli je k dispozícii aj bezbarierová izba a hotelový výťah.

Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, toaletou, chladničkou, farebným TV so širokým výberom kanálov (slovenské, české, nemecké, anglické, maďarské,...) a trezorom. V areáli hotela je vlastná hotelová pláž a parkovisko .

Zloženie izieb:
22 dvojposteľových izieb
4 dvojposteľové izby s možnosťou pridania prístelky
6 jednoposteľových izieb s možnosťou pridania prístelky
1 apartmán

Cenník ubytovania nájdete tu: www.zatoka.sk


Oznamy:
Leto 2016 „Skvelá dovolenka na Slnečných jazerách“ Malý letný balík 2016 Balík na 4 noci za cenu 159 € / osoba / pobyt V cene je zahrnuté: - ubytovanie - daň za ubytovanie - vstupný poplatok - raňajky podávané formou bufetových stolov - večere podávané formou bufetových stolov - zábavný Cargo bicykel (1 hod.) / klasické bicykle - 1 vstup do bratislavskej ZOO - palice na nordic walking (1 hod.) - zapožičanie loďky (1hod.) - parkovné za celý pobyt - 1 lístok na jazdu vláčikom okolo Slnečných jazier - veľké detské ihrisko, herňa pre deti a ďalšie atrakcie Ďalšie služby, ktoré ponúkame: - zapožičanie lehátka so slnečníkom za poplatok - bezplatné využitie knižnice ( pre mladých aj starších ) - neobmedzený vstup do relax centra (sauna a fitnes) Pre deti od 4 – 14 rokov sa platí paušál 80 € za celý pobyt ( ubytovanie, polpenzia, 1 lístok na vláčik a 1 vstup do bratislavskej ZOO ). Deti do 4 rokov sú bez nároku na vlastné lôžko a služby grátis. Veľký letný balík 2016 Balík na 7 nocí za cenu 269 € / osoba / pobyt V cene je zahrnuté: - ubytovanie - daň za ubytovanie - vstupný poplatok - uvítací balík na izbe - raňajky podávané formou bufetových stolov - večere podávané formou bufetových stolov - zábavný Cargo bicykel (1 hod.) / klasické bicykle - 1 prehliadka hradu Červený Kameň (malý okruh) - palice na nordic walking (1hod.) - zapožičanie loďky (1hod.) - parkovné za celý pobyt - 1 lístok na jazdu vláčikom okolo Slnečných jazier - veľké detské ihrisko, herňa pre deti a ďalšie atrakcie Ďalšie služby, ktoré ponúkame: - zapožičanie lehátka so slnečníkom za poplatok - bezplatné využitie knižnice ( pre mladých aj starších ) - neobmedzený vstup do relax centra (sauna a fitnes) Pre deti od 4 – 14 rokov sa platí paušál 130 € za celý pobyt ( ubytovanie, polpenzia, 1 lístok na vláčik a 1 prehliadka hradu Červený Kameň). Deti do 4 rokov sú bez nároku na vlastné lôžko a služby grátis. Kontakt: telefón: 00421/ 2 459 225 01, email: recepcia.zatoka@gmail.com

Fotogaléria

jednolozkova_izba dvojlozkova_izba jednolozkova_s_pristelkou recepcia ap_spalna_6 kupelna vana p1000776 reštaurácia recepcia Infra sauna dvojlozkova_izba rodinná izba (3+1)