KÚPELE LÚČKY a.s.

Kúpele Lúčky


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: 034 82 Lúčky
Tel.: +421 44 43 75 111
Mobil:
Fax: +421 44 43 92 370
E-mail: kupele-lucky@kupele-lucky.sk
Web: www.kupele-lucky.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka:

Otvorené celoročne, okrem vianočných sviatkov


Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

Kúpele ponúkajú služby pre klientov zo zdravotných poisťovní, ale aj pre samoplatcov. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie. Kúpele liečia nasledovné indikácie - onkologické ochorenia, ženské ochorenia, nervové ochorenia, choroby pohybového ústrojenstva a choroby z povolania. Pre samoplatcov ponúkajú rôzne druhy pobytov - liečebné, liečebno - preventívne, víkendové, lyžiarske, turistické, programové - pre ženy, mužov a seniorov, zamerané na prevenciu a liečbu osteoporózy, konferenčné, silvestrovské, veľkonočné... Pre klientov sú k dispozícii viaceré ubytovacie zariadenia - LD Choč a Penzióny. Klienti majú v rámci pobytu zabezpečené ubytovanie, stravu a liečebné procedúry. V auguste 2008 bol v kúpeľoch otvorený nový AQUA - VITAL Park, ktorého súčasťou sú vonkajšie bazény, Vitálny svet a Snack bar. AQUA - VITAL Park je k dispozícii okrem kúpeľných hostí aj ľuďom zo širokého okolia a je otvorený celoročne. Klienti môžu využiť aj ponuku voľnopredajných procedúr.


Možnosti športového vyžitia:

Okolie je vhodné na cykloturistiku (cez kúpele vedú 3 značkované cyklotrasy), turistiku (výstup na Choč, nizke tatry). V zime je k dispozícii lyžiarsky vlek priamo na Lúčkach a pre náročnejších lyžiarov v nedaľekom Skiparku Ružomberok (17 km). Počas letnej sezóny je klientom k dispozícii minigolf priamo v kúpeľnom areáli.


Možnosti wellness:

Klienti, ktorí navštívia kúpele môžu využiť ponuku voľnopredajných procedúr - kozmetické lymfodrenáže, ručné masáže, masáže lávovými kameňmi, reflexné masáže, japonské akupresúrne masáže, rozličné vaňové procedúry - perličkové vane, podvodné masáže, aromavane....
Klienti môžu navštíviť aj AQUA - VITAL Park - vonkajší rekreačný bazén s teplotou 27 °C - 33 °C s rozličnými atrakciami (protiprúd, vzduchové sedadlá, vodná čaša, vodný chrlič, vzduchové lehátka, podhladinové osvetlenie), vonkajší sedací minerálny bazén s teplotou 36 °C - 38 °C, Vitálny svet, kde sa nachádzajú fínska sauna, rímsky parný kúpeľ, mentolová sauna, masážne sprchy a trysky, tepidárium, Kneippov kúpeľ.


V zariadení sa možno dohovoriť:

Poľsky, Rusky, Nemecky, AnglickyVzdialenosti:

Ružomberok - 14 km


Popis zariadenia:

Kúpele Lúčky sú známe najmä liečením ženských ochorení, v súčasnosti však prevládajú v kúpeľoch pobyty mužov. Rozšírená je liečba pohybového ústrojenstva s veľmi dobrými výsledkami. Minerálne vody v Lúčkach s vysokým obsahom vápnika sú vhodné na liečbu osteoporózy. Kúpele sú však vhodné pre celé rodiny a pre všetky vekové kategórie


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

Liptovské liečebné kúpele a.s., Lúčky 1 Liptovské liečebné kúpele a.s., Lúčky 2 Liptovské liečebné kúpele a.s., Lúčky 3