Lyžiarske stredisko Salamandra Resort

Salamandra Resort


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Hodruša Hámre
Tel.:
Mobil: +421 (0)918/789 454
Fax:
E-mail: info@salamandra.sk
Web: www.salamandra.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka:

zimná sezóna


Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

sedačková lanovka, bezplatné parkovanie do 300 m od vlekov, lyžiarska škola, detský vlek, bežecké trate, lyžiarska škôlka, požičovňa lyžiarskeho výstroja, skiservis, bufet, umelé zasnežovanie


Možnosti športového vyžitia:

bežecké lyžovanie, zjazdové lyžovanie, snowboarding


Možnosti wellness:
-
V zariadení sa možno dohovoriť:

maďarskyVzdialenosti:

Zvolen 30 km


Popis zariadenia:

Lyžiarska sezóna sa v stredisku SALAMANDRA Resort začína v decembri a trvá do apríla. Celková dĺžka zjazdovky, ktorá je umelo zasnežovaná je 1,45 km.

Náročnosť tratí v lyžiarskom stredisku je nasledovná:
stredne ťažkých tratí: 1

V areáli strediska SALAMANDRA Resort sa nachádza 4-sedačková lanovka s celkovou prepravnou kapacitou 2400 osôb za hodinu. Rodičia s deťmi majú možnosť využiť detský vlek, prípadne lyžiarsku škôlku, ktoré sa nachádzajú v areáli strediska.

V Lyžiarskom stredisku SALAMANDRA Resort si na svoje prídu aj priaznivci bežeckého lyžovania, keďže sa v rámci strediska nachádza 12 km pre fanúšikov tohto športu.

V areáli strediska sú k dispozícii neplatené parkoviská, krytá terasa s ponukou studených a teplých jedál, služby požičovne lyžiarskeho a snowboardového vybavenia a skiservisu.

Výstavba moderného lyžiarskeho strediska je mimoriadne časovo náročná, pokiaľ má spĺňať všetky kvalitatívne predpoklady pre profesionálnu prevádzku. Napriek tomu, že lyžiarske stredisko bude prechádzať v najbližších rokoch ešte niekoľkými etapami výstavby, rozhodli sme dať lyžiarom príležitosť vyskúšať si novú zjazdovku a modernú sedačkovú lanovku s bublinami už v zimnej sezóne 2009/2010.


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

Salamandra Resort 1 Salamandra Resort 2 Salamandra Resort 3