Lyžiarske stredisko Ski Bachledova

Lyžiarske stredisko Ski Bachledova


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Ždiar 13, 059 55 Ždiar
Tel.: 052 44 98 101
Mobil: +421 911 977 487
Fax: -
E-mail: info@skibachledova.sk
Web: www.skibachledova.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka:

zimná sezóna


Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

lyžiarsky vlek, bezplatné parkovanie do 300 m od vlekov, večerné lyžovanie, sedačková lanovka, bežecké trate, bufet, detský vlek, skiservis, reštaurácia, požičovňa lyžiarskeho výstroja, lyžiarska škola, snowtubing, umelé zasnežovanie, lyžiarska škôlka


Možnosti športového vyžitia:

zjazdové lyžovanie, bežecké lyžovanie


Možnosti wellness:

-


V zariadení sa možno dohovoriť:

anglicky, poľskyVzdialenosti:

Poprad 33 km


Popis zariadenia:

Lyžiarske stredisko Ski Bachledova***** sa rozprestiera na južnom a severnom svahu Spišskej Magury s nádhernou panorámou Belianskych Tatier.

Ski Bachledova ponúka fantastickú rodinnú lyžovačku s celosezónnou garanciou snehu, 4-sedačku Jezersko, 3-sedačku Bachledova dolina, 5 vlekov, 10 zjazdoviek v dĺžke 9 km vo všetkých druhoch obtiažnosti, ktoré sú pravidelne upravované, 19 km bežeckých tratí, večerné lyžovanie, lyžiarsku školu, ski servis, požičovňu lyžiarskej výstroje.

Bezplatné parkovanie a skibus zdarma sú pre našich návštevníkov samozrejmosťou. Prepravná kapacita strediska je 6410 osôb/hod. Ubytovacie kapacity disponujú 3000 lôžkami, pri nástupnej stanici 3-sedačky je situovaný hotel Bachledka, priamo v Bachledovej doline penzión a niekoľko chát a privátov, ďalšie ubytovacie kapacity sú v obci Ždiar, odkiaľ do strediska premáva kyvadlová doprava. Občerstvenie v stredisku zabezpečuje reštaurácia v hoteli Bachledka, bufet Klingáč a ďalšie bufety pri výstupnej stanici 3-sedačky a 4-sedačky.

Pre najmenších návštevníkov je v stredisku pripravený detský areál SUNKID a detská škôlka.
V areáli SUNKID sa nachádzajú dva posuvné pásy a kolotoč, ktorý je výborným pomocníkom pri výučbe lyžovania detí. Výučbu zabezpečujú lyžiarski inštruktori s niekoľkoročnou praxou. Zábavu detí zaobstará  tubingová a taktiež bobová dráha. Dĺžka bobovej dráhy je 1200m a jej zaujímavé umiestnenie s 15-imi zákrutami je zárukou vynikajúcich zážitkov.

Deti do 5 rokov u nás lyžujú zdarma, pre deti od 5 do 12 rokov máme výhodné ceny skipasov.


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

Lyžiarske stredisko Ski Bachledova 1 Lyžiarske stredisko Ski Bachledova 2 Lyžiarske stredisko Ski Bachledova 3 Lyžiarske stredisko Ski Bachledova 4 Lyžiarske stredisko Ski Bachledova 5 Lyžiarske stredisko Ski Bachledova 6 Lyžiarske stredisko Ski Bachledova 7 Lyžiarske stredisko Ski Bachledova 8 Lyžiarske stredisko Ski Bachledova 9 Lyžiarske stredisko Ski Bachledova - Mapa