Milan Lieskovský - producent a DJ

Milan Lieskovský - producent a DJ

Milan Lieskovský - producent a DJ

Narodený: 21.7.1981 v Bratislave

V súčasnosti veľmi diskutované meno na tanečnej scéne a to nielen vďaka dj-skej činnosti, ale predovšetkým vďaka jeho hudobnej produkcii, rádiovým mixom a živým vystúpeniam. Milan Lieskovský je skutočne muž mnoha tvárí, predovšetkým však tej progresívnej.

Skladba Elenya získala širokú podporu zostavy Flash Brothers na Oscar night v Hollywoode. Z množstva ďalších supportujúcich známych mien menujme - Dj Tiesto, Above&Beyond, Judge Jules, Paul Van Dyk. Za najväčší úspech tejto skladby možno považovať jej účasť v populárnej radioshow Armina Van Buurena A State Of Trance, kde odznela ako úvodná skladba a následne bola širokou verejnosťou zvolená za „Future Favorite“ a v dieli 305 bola opäť odohraná ako víťazná skladba.
Elenya boduje aj v domácich hitparádach, v poslucháčskej hitparáde Fun Rádia obsadila 2x 1.miesto a 20 týždňov (to je maximum) sa udržala v rebríčku.
Videoklip k singlu Bliss bol hned po dokončení nasadený exkluzívne na MUSIQ1 a vdaka nemu sa Milan dostal do nominácie Nováčik roka v MUSIQ1 AWARDS 2009. V televíziách už je nasadený aj klip ku skladbe Somewhere Else, ktorá je aktuálnym singlom a v SK hranosti sa vyšplhala na 16-te miesto.

Milan vydal v apríli 2009 prvý autorský album, z ktorého sa do slovenských rádií dostalo niekoľko singlov. Spomenieme Elenya, Summerstar s Petrom Grausom, Bliss, či skladba Somewhere Else, ktorú naspievali Robo Papp a Janka Bajnoci. Prvý autorský album Milana Lieskovského vychádza pod značkou Universal Music.
Milan má za sebou množstvo vystúpení na ktorých vystupuje ako Dj, ale aj ako Live Act spolu s ďalšími hudobníkmi. Medzi najväčšie djské úspechy patrí vystupovanie v košickej Steel aréne spolu s djom Tiestom, nasleduje vystúpenie v súťaži Eurovision Song Contest s kapelou, účinkovanie v priamom prenose finále Miss Universe, absolvuje celú šnúru festivalov Orange Music Summer a Dohoda.

V tomto období pracuje na druhom autorskom albume, ktorý bude obsahovat množstvo spoluprác s rôznymi umelcami a spolu s jeho vydaním pripravuje Milan aj 2 turné – Dj Tour a Tour so živou kapelou.

Pripravované eventy:

Otvorenie Showroomu BMW
Krst podniku ROJO (Martin)
K1 Club (Prievidza)
Progress Your Mind (Dopler Club, Bratislava)
Sunshine De Luxe (Planet 4 Club, Trnava)
H2O Party (Empire Club, Bratislava)
Godeejay Radio Birthday Party (Trencin)
3Media Party (Nitra)
StarBridge Party (Steel Arena, Kosice)
Beachparade (Open Air, Nove Zamky)
Festival Dohoda (Zemplinska Sirava, Kamenny Mlyn, Banska Bystrica, Poprad)

zdroj: www.milanlieskovsky.com

Milan Lieskovský 1 Milan Lieskovský 2 Milan Lieskovský 3