Penzión Dobrý ročník

Penzión Dobrý ročník


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Senohrad 253, 962 43 Senohrad
Tel.:
Mobil: +421 903 227 886
Fax:
E-mail: michaela@strycek.sk
Web: www.dobryrocnik.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka:

celoročná


Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

Apartmán č. 1.

Tri spálne: s manželskou posteľou, s dvomi a tromi oddelenými lôžkami. Kuchyňa s kávovarom, chladničkou, TV a DVD prehrávač, kúpeľňa so sušičom na vlasy, Wi-fi pripojenie. Deti do veku 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.

Apartmán č. 2.

Dve spálne: s manželskou posteľou, s dvomi oddelenými lôžkami. V obývačke možnosť prístelky pre 1 osobu – rozkladací gauč. Kuchyňa s kávovarom, mikrovlnkou, chladničkou, TV a DVD prehrávač, kúpeľňa so sušičom na vlasy, Wi-fi pripojenie. Deti do veku 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.

Izba č.1 a č.2.

Tri oddelené lôžka. Podkrovné izby majú na prízemí spoločné sociálne zariadenie – 2 sprchy a dve samostatné WC, sušič na vlasy, práčku a sušiče na bielizeň. Deti do veku 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.


Možnosti športového vyžitia:

Dobrý ročník je ideálnym miestom pre realizáciu outdoorových tréningových programov a workshopov. K dispozícii je tréningová miestnosť pre skupinu do 12 účastníkov. Je vybavená potrebnými pomôckami a technikou, ako flipchart, biela tabuľa, projektor, obrazovka, ozvučenie a flexibilné usporiadanie stolov a stoličiek. Počas teplých dní je možnosť využitia krytej terasy. Okolitý les a záhrada ponúkajú všetko potrebné pre organizáciu teambuildingových cvičení.

Okolitá krajina poskytuje možnosti pre športový tréning. Nekonečné lesné cesty v horskom teréne si zamilujú bežci, bežkári a MTB cyklisti, málo frekventované asfaltové cesty tí, ktorí preferujú cestnú cyklistiku. Jazerá a prírodné kúpaliská sú vhodné na vytrvalostné plávanie.


Možnosti wellness:

V zariadení sa možno dohovoriť:

slovensky, nemecky, anglickyVzdialenosti:

Popis zariadenia:

Dobrý ročník sa nachádza na samote, v malebnom prostredí Krupinskej planiny a je ľahko dostupný po celý rok. Vychutnajte si deväť hektárov súkromia kde vám ochotne urobí spoločnosť naša fenka Ebony, čierny trojnohý kocúr Baruch, vietnamské prasiatka Maťko a Kubko, kamerunské ovce Matilda a Elena, koza Otylka, tri rodiny včiel a dosiaľ neurčený počet spevavých vtákov.

Ponúkame vám ubytovanie v plne vybavených apartmánoch s kuchynkou a kúpeľňou. Hosťom je k dispozícii zrekonštruovaná maštaľ – teraz štýlová miestnosť s kamennými stenami, s krbovými kachľami a vinotékou, vonkajšie posedenie s ohniskom, fínska sauna. V druhom objekte poskytujeme ubytovanie v samostatných trojposteľových izbách so spoločným hygienickým zariadením – dvomi sprchami, dvomi samostatnými toaletami, práčkou a sušičmi na bielizeň.

Hosťom ponúkame sedliacke raňajky z organických surovín, domáce koláče a iné dobroty a požiadanie vám zaobstaráme domáce suroviny od miestnych farmárov. Dobrý ročník je ideálnym miestom pre milovnikov dobrého jedla a vína, kedže domáca pani je profesionálna someliérka a vášnivá kuchárka. Rada vám ochotne poradí, niečo vás o nich naučí a priamo u nás si ich môžte aj kúpiť.


Oznamy:
Tu si prosím stiahnite informačný leták!

Fotogaléria

Penzión Dobrý ročník 1 Penzión Dobrý ročník 2 Penzión Dobrý ročník 3 Penzión Dobrý ročník 4 Penzión Dobrý ročník 5 Penzión Dobrý ročník 6 Penzión Dobrý ročník 7 Penzión Dobrý ročník 8