Penzion Fontana***

Penzion Fontana***


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: 034 83 Bešeňová 135
Tel.: +421 44 439 28 58, 44 439 28 57
Mobil:
Fax: +421 44 439 27 65
E-mail: fontana@penzionfontana.sk, office@penzionfontana.sk
Web: www.penzionfontana.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka:

celoročne


Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

Izby:
- tiché vidiecke prostredie
- kompletné sociálne vybavenie, sprchový kút, fén
- v každej izbe je TV so satelitným príjmom
- samozrejmosťou je minichladnička
- pripojenie na internet (WiFi alebo kábel)
- možnosť prísteliek 1 - 2

Apartmán štandard:
- obývacia izba, spáleň
- kompletné sociálne vybavenie, sprchový kút, fén
- v každej izbe je TV so satelitným príjmom
- minichladnička - internet (WiFi)
- možnosť prísteliek 1 - 2

Mezonetový apartmán:
- obývacia izba, spáleň na poschodí
- kúpeľňa s vaňou, sociálne vybavenie, fén
- v každej izbe je TV so satelitným príjmom
- minichladnička - internet (WiFi)
- možnosť prísteliek 1 - 2

Rodinný mezonetový apartmán XL:
- obývacia izba, 2 spálne na poschodí
- kúpeľňa s vaňou a kúpeľňa so sprchovým kútom, sociálne vybavenie, fén
- v obývacej izbe a spálni je TV so satelitným príjmom
- minichladnička - internet (WiFi)
- možnosť prísteliek v obývacej izbe 1 - 2

Reštaurácia s kapacitou 60 miest ponúka kompletné gastronomické služby. Súčasťou reštaurácie je priestranný bar s výberom alkoholických a nealkoholických nápojov vrátane značkových vín a čapovaného piva.

Penzion Fontana*** zabezpečuje okrem pohodlného ubytovania tiež relax. Vstúpte do wellness centra, doprajte svojmu telu i duši oddych, načerpajte novú energiu a vychutnávajte si chvíle od rušného sveta.


Možnosti športového vyžitia:

Región Liptov a okolie ponúka množstvo atrakcií: od športového vyžitia, turistiky, kultúrne pamiatky po oddychové výlety s deťmi. Hodnotné kultúrno-historické pamiatky a krása prírody sú tiež zárukou nezabudnuteľných zážitkov.

- Lyžiarske stredisko Jasná
- Lyžiarske stredisko Skipark Malino Brdo, Ružomberok
- Národný park Nízke Tatry
- Demänovská jaskyňa slobody
- Gino Paradise Bešeňová
- Aquapark Tatralandia
- Liptovská Mara
- Demänovská ľadová jaskyňa


Možnosti wellness:

Wellness centrum ponúka: - whirpool vaňa - bazén pre 6 osôb s tryskami rôznej veľkosti rozdielneho prúdu - fínska sauna - klasická horúca sauna s nižšou vlhkosťou pri teplote 95 – 105°C (telesné a psychické uvoľnénie, zbavuje organizmus toxických látok, dochádza k posilneniu imunitného systému) - škótske streky - striedanie silnejších prúdov teplej a studenej vody. Vytvárajú pocit teplej kože a intenzívne prekrvenie - tropický dážď - osvieženie teplým a studeným dažďom - fínske vedro - masívna stimulácia imunitného systému - vyhrievané lehátka - možnosť oddychu po absolvovaní procedúr Vo vyhradenom priestore obnovte pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov a doprajte si masáž. Či už masáž klasickú alebo masáž lávovými kameňmi.


V zariadení sa možno dohovoriť:


Vzdialenosti:

Gino Paradise Bešeňová - 300 m Aquapark Tatralandia - 14 km Liptovská Mara - 6 km Lyžiarske stredisko Jasná - 20 km


Popis zariadenia:

Penzion Fontana*** ponúka ubytovanie v obci Bešeňová, v čarokrásnom kraji Liptov, kde sa priamo nachádzajú termálne kúpaliská Gino Paradise Bešeňová s celoročnou prevádzkou, a len čoby kameňom dohodil veľký vodný svet Aquapark Tatralandia, Liptovský Mikuláš. Vysoké Tatry a Nízke Tatry sú svojou polohou ideálne pre zimné športy a letnú turistiku. V blízkom okolí sa nachádzajú ďalšie turistické atrakcie Vlkolínec-živá obec zapísaná ako unikátny krajinno-sídelno-architektonický komplex do zoznamu UNESCO, archeologická lokalita Havránok, Jaskyne Demänovská ľadová a jaskyňa Slobody - najväčší jaskynný systém na Slovensku a mnohé ďalšie.

Penzion Fontana*** je Vám pripravený poskytnúť príjemné ubytovanie na Liptove s mnohými doplnkovými službami: chutné jedlá našej kuchyne, pizzeria, kongresové služby, wellness, zábavu, športové vyžitie či kúpanie v termálnych bazénoch so zľavami. Príďte k nám spoznať malebný kraj Liptova a vychutnajte si ničím nerušený pobyt v obci Bešeňová.


Oznamy:

Viac bonusov pre našich ubytovaných klientov: - parkovisko monitorované kamerovým systémom - grátis - internet na izbách a v priestoroch penzionu - grátis - zľavová karta LIPTOV REGION CARD - grátis - 25% zľava do Gino Paradise Bešeňová - 10% zľava na Kúpele Lúčky - 20% zľava na tenisové kurty - 20% zľava do požičovne lyží - 1 + 1 skipass grátis na Malino Brdo (s kupónom v hodnote 3,00 Eur) - 1 + 1 vstup grátis do Golden Apple Cinema v Liptovskom Mikuláši (s kupónom v hodnote 3,00 Eur) - 1 + 1 hodina grátis na bowling v Liptovskom Mikuláši (s kupónom v hodnote 3,00 Eur) Kupóny sú platné do 31.08.2014

Fotogaléria

Penzion Fontana*** 1 Penzion Fontana*** 2 Penzion Fontana*** 3 Penzion Fontana*** 4 Penzion Fontana*** 5 Penzion Fontana*** 6 Penzion Fontana*** 7 Penzion Fontana*** 8 Penzion Fontana*** 9 Penzion Fontana*** 10 Penzion Fontana*** 11 Penzion Fontana*** 12