Penzión Javorina

Penzión Javorina


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Čičmany 269, 013 15 Čičmany
Tel.: +421 41 500 22 84
Mobil: 0905 835 089
Fax:
E-mail: info@penzionjavorina.sk
Web: www.penzionjavorina.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka:

Čičmany


Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

Náš penzión Vám ponúka útulné ubytovanie v 2 a 3-lôžkových izbách a apartmánoch, ktoré doporučujeme ako naše veľké rodinné izby. Celková kapacita je u nás 42 lôžok.  Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie s TV a SAT. Niektoré izby majú svoju vlastnú terasu. Celková kapacita je u nás 42 lôžok.

V penzióne je wifi free zóna pre našich ubytovaných návštevníkov. Parkovisko je pred penziónom. K dispozícií máme aj detské postielky pre tých najmenších. U nás sa môžu ubytovať aj Vaši domáci miláčikovia.

- bezplatné parkovisko pred penziónom
- wifi pripojenie na každej izbe
- opekačka v prírode
- zapožičavanie byciklov a spoločenských hier
- využitie detského kútika pre najmenších
- vstup na gazdovský dvor
- zapožičanie športových potrieb: futbal, volejbal či petanque
- neskorý check out
- využitie trezoru
- k dispozícií aj pc
- predaj suvenírov
- predaj výrobkov zo salašu či našich výrobkov zo zabíjačiek

Na našom gazdovskom dvore máte možnosť vidieť, pohladkať či nakŕmiť rôzne domáce zvieratá. Chytanie sliepok, kŕmenie kravičky alebo starostlivosť o poníka si môžu vyskúšať našich hostia počas svojho pobytu u nás. Na gazdovskom dvore sa nachádza aj štýlová koliba, kde si môžete posedieť a vychutnať si tak pohľad na celý dvor.


Možnosti športového vyžitia:

Za turistikou:

Vrch Strážov
Vrch Kľak
Súľovské vrchy
Golf park Rajec
Ski Čičmany

Za osviežením:

Aquapark Turčianske Teplice  - 40 km
Kúpalisko Veronika Rajec - 20 km
SPA & Balneo Hotel Aphrodite
Rajecké Teplice - 25 km


Možnosti wellness:

V našom penzióne môžete využiť relaxačné služby počas celého roka. Ponúkame Vám fínsku saunu a vírivú vaňu. Tieto služby sú ideálne najmä po dobrej lyžovačke v zimnom období. Využitie týchto služieb je potrebné nahlásiť hodinu pred.

Ponúkame Vám aj kvalitné masérske služby v podaní našej vynikajúcej masérky.


V zariadení sa možno dohovoriť:


Vzdialenosti:

- Rajecké Teplice - kúpele  - 25 km
- Zámok Bojnice, ZOO - 40 km
- Slovenský Betlehem - 12 km
- Zámok Kunerad - 25 km


Popis zariadenia:

Vzhliadnite obec Čičmany, ktorá je známa svojimi jedinečnými maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola obec vyhlásená za pamiatkovú rezerváciu ľudovej architektúry. Obec je zaujimavá aj svojim ľudovým krojom, dýcha tu atmosféra dávnej minulosti.

Nádherné okolie Strážovských vrchov dáva dokonalý pôžitok z prírody. V lete sa môžete vybrať za turistikou, chodníčkov je tu dostatok. Okolie Rajeckej doliny je niečo čarokrásne, čo by mal vidieť každý milovník prírody.

Náš-Váš  penzión Javorina je zrekonštruovaný ľudový zrubový dom, a so svojou domáckou atmosférou v duchu tradícii ponúka ubytovacie, stravovacie či wellness služby. Relaxujte na mieste kde sa zastavil čas , no zároveň služby zaručujú kvalitu k Vašej spokojnosti.  V reštaurácii s domácou slovenskou kuchyňou uspokojíme každého z Vás. 

V letných mesiacoch môžete ochutnať slovenské špeciality na terase s grilom a zaspievať si pri živej hudbe. Vo večerných hodinách si môžete posedieť v našej štýlovej kolibke na našom gazdovskom dvore kde nájdete naše domáce zvieratká.


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

Penzión Javorina 1 Penzión Javorina 2 Penzión Javorina 3 Penzión Javorina 4 Penzión Javorina 5 Penzión Javorina 6 Penzión Javorina 7 Penzión Javorina 8 Penzión Javorina 9 Penzión Javorina 10 Penzión Javorina 11 Penzión Javorina 12