Penzión Lesnica

Penzión Lesnica


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Čingov 113, 053 11 Smižany
Tel.: +421 53 449 15 18
Mobil: 0903 275 596
Fax: +421 53 429 74 44
E-mail: lesnica@stefani.sk
Web: www.cingov.com

Všeobecné údaje

Prevádzka:
Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

Ubytovacia kapacita:

- 9 dvojlôžkových izieb (2 izby s možnosťou prístelky)
- 1 apartmán

Všetky izby sú vybavené kúpeľňou, WC, TV - SAT, rádiom a balkónom.

- telefón, fax
- uzavreté bezplatné parkovisko v areáli penziónu
- vonkajšie ohnisko a gril
- sauna cca 500 m od penziónu

Zabezpečíme Vám:

- sprievodcovskú službu
- zapožičanie horských bicyklov
- jazdu na koňoch
- vyhliadkové lety
- návštevu ZOO

Reštaurácia:

Ubytovaným hosťom aj všetkým ostatným návštevníkom je k dispozícii štýlová reštaurácia s kapacitou 40 miest, kde zažijete nevšedný gurmánsky zážitok.

Na úvod odporúčame vynikajúci krajový aperitív Hriate, po ňom si určite vyberiete niektorú z chutných domácich polievok a hlavný chod z rozmanitej ponuky tradičných regionálnych múčnych a mäsitých jedál.

Po dobrom jedle radi upriamime Vašu pozornosť na vinotéku, ktorá ponúka množstvo kvalitných kabinetných vín domácich aj zahraničných značiek.

Súčasťou reštaurácie je salónik s kapacitou 12 miest, ktorý je možné využiť aj na menšie rodinné či pracovné oslavy a stretnutia.

V lete si môžte všetky jedlá a nápoje vychutnať aj na vonkajšej terase s grilom.


Možnosti športového vyžitia:

Možnosti wellness:

V zariadení sa možno dohovoriť:

slovensky, česky, anglicky, nemeckyVzdialenosti:

Popis zariadenia:

Pozývame Vás stráviť nezabudnuteľnú dovolenku v Národnom parku Slovenský raj - jednej z najkrajších a turisticky najatraktívnejších častí Slovenska.

Penzión Lesnica má výhodnú polohu na dôležitej medzinárodnej trase, 5 km od Spišskej Novej Vsi, v blízkosti viacerých miest s kultúrnymi a historickými pamiatkami. Je situovaný v malebnom prostredí najväčšieho strediska cestovného ruchu Čingov v Národnom parku Slovenský raj.

Národný park Slovenský raj je unikátna prírodná oblasť, ktorá svojím charakterom umožňuje turistom rekreačné prechádzky nádhernou prírodou, náročné túry roklinami a tiesňavami (Suchá Belá, Piecky, Prielom Hornádu) s rebríkmi a množstvom vodopádov, cyklotúry po značkovaných cyklotrasách i návštevu jedinečných jaskýň (Dobšinská ľadová jaskyňa). Osobité čaro poskytujú krásy Slovenského raja v zimnom období.

Milovníkom zimných športov je k dispozícii viacero lyžiarskych stredísk (Levoča, Spišská Nová Ves - Rittenberg, Krompachy - Plejsy) s terénmi vhodnými pre rekreačných i náročných lyžiarov a veľké množstvo lyžiarskych bežeckých trás.

V okruhu 100 km sa rozprestierajú ďalšie štyri Národné parky - Pieniny, kde môžete zažiť nevšedný splav rieky Dunajec na pltiach či rafting, najmenšie veľhory sveta - Vysoké Tatry, Nízke Tatry s vynikajúcimi lyžiarskymi terénmi a Slovenský kras s nádhernými jaskyňami (Krásnohorská jaskyňa).

Penzión Lesnica Vám poskytne príjemnú, ničím nerušenú rodinnú atmosféru a súkromie v krásnom prostredí spojené s výnimočným gurmánskym zážitkom v reštaurácii priamo v penzióne.


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

Penzión Lesnica 1 Penzión Lesnica 2 Penzión Lesnica 3 Penzión Lesnica 4 Penzión Lesnica 5 Penzión Lesnica 6 Penzión Lesnica 7 Penzión Lesnica 8 Penzión Lesnica 9 Penzión Lesnica 10 Penzión Lesnica 11 Penzión Lesnica 12