Penzión Perun ***

Penzión Perun


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Penzión Perun‎, Valčianska dolina 1063, 038 35 Valča
Tel.: +421 43 430 62 44
Mobil: +421 911 26 26 56
Fax: +421 43 430 62 45
E-mail: penzionperun@penzionperun.sk
Web: www.penzionperun.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka:

celoročne


Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

V našom penzióne zabezpečujeme následovné služby: - skupinové, firemné akcie, školenia, prezentácie - rodinné akcie, svadby, maturitné večierky - ubytovanie (pre skupiny výrazné zľavy) - stravovanie (rauty, opekačky) - relax, sauna - šport - výuka golfu, jazdecké kurzy, tenis - sprostredkovanie športových aktivít: paint ball, vyhliadkové lety, splavovanie, rogalo


Možnosti športového vyžitia:

Stredisko Snowland sa nachádza vo Valčianskej doline v pohorí Malá Fatra.Od mesta Martin je vzdialené 12 km. Snowland bol vybudovaný ako športové stredisko zamerané na aktívne i pasívne strávenie voľného času. V zimnom období od decembra až do marca Snowland vďaka priaznivo položenému severo-východnému svahu ponúka dobré podmienky pre lyžovanie a snowboardovanie. V letnom období prostredie a vybavenie strediska poskytuje viacero možností na spoločenské a športové aktivity. Pre aktívne využitie voľného času sú tu vybudované tri tenisové kurty s umelou trávou a osvetlením. Okrem tenisu je kurty možné využívať i na iné činnosti ako futbal, nohejbal a pod. Korčuliarom na kolieskových korčuliach je k dispozícii dráha s asfaltovým povrchom , pre najmenších je pripravené detské ihrisko s pieskoviskom a preliezkami , rôzne hry a atrakcie priamo na komunikáciách v areáli. V stredisku je zriadená Turisticko-informačná kancelária s celoročnou prevádzkou. Súčasťou TIKu je požičovňa športových potrieb, detských hier a iných predmetov určených na voľný čas. Snowland i vďaka kvalitným reštauračným, stravovacím a ubytovacím službám ponúka skvelé podmienky pre usporiadanie rôznych akcií pre firmy, školy a ďalšiu širokú verejnosť, ako napr. športové dni, turnaje, firemné akcie, svadby, oslavy, školy v prírode, výlety, exkurzie... Okolie strediska Snowland Valčianska dolina je možné využiť ako cieľ pre cyklistov a turistiku.


Možnosti wellness:

aquapark v Turčianskych Tepliciach (cca 20 km od penziónu)


V zariadení sa možno dohovoriť:

slovensky, anglicky, poľskyVzdialenosti:

• aquapark v Turčianskych Tepliciach (cca 20 km od penziónu) • kúpalisko Drienok v Mošovciach (cca 15 km od penziónu) • kúpalisko v Martine (cca 14 km od penziónu) • Múzeum slovenskej dediny Jahodnícke háje (cca 14 km od penziónu) • SNM - Etnografické múzeum v Martine (cca 14 km od penziónu)


Popis zariadenia:

PENZIÓN PERUN *** ponúka ubytovanie v piatich komfortných apartmánoch a šiestich dvojlôžkových izbách s celkovou kapacitou tridsať dva pevných lôžok a tri prístelky . K dispozícii sú 3 detské postieľky zdarma. Stravovanie zabezpečuje reštaurácia Humno 50 m od nášho penziónu. Po príchode si dohodnete Vám vyhovujúci spôsob stravovania. V zimnej sezóne poskytujeme raňajky priamo u nás v cene ubytovania. Catering pre akcie a oslavy zabezpečujeme podľa Vašich požiadaviek v našom penzióne.


Oznamy:

-

Fotogaléria

Penzión Perun 1 Penzión Perun 2 Penzión Perun 3 Penzión Perun 4 Penzión Perun 5 Penzión Perun 6 Penzión Perun 7 Penzión Perun 8