Penzión Spišský dvor

Penzión Spišský Dvor


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Nám. Pajdušáka 16, 053 11 Smižany
Tel.: +421 53 44 334 69
Mobil: +421 903 603 850
Fax: +421 53 44 310 60
E-mail: astary@spisskydvor.sk
Web: www.spisskydvor.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka:

celoročne


Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

Ubytovanie, stravovanie, TV, strážené parkovisko, sauna, masáž.

Samozrejmosťou príjemného pobytu v našom penzióne je kvalitná strava s vynikajúcou obsluhou domáceho pána s manželkou. Ponúkame možnosť príjemného posedenia v jedálni penziónu Širokú ponukou kvalitných jedál domácej i zahraničnej kuchyne si môžete vybrat v niekolkých reštauračných zariadeniach v okolí Penziónu - (do 500 m) VYMBACH, VYŠNÁ, ŠTEFÁNIA.


Možnosti športového vyžitia:

Fitnes:
Je určený pre náročnejších i meňej náročných hostí-zdarma, ako aj pre širokú verejnosť.

Sauna, masáž:
Sauna prospieva organizmu hlavne po náročnom dni. Uvoľnujúce aj povzbudzujúce masáže pre Vaše zdravie a pohodu. Využiť ju môžu hosťia ako aj široká verejnosť.

Loptové hry:
U nás sa medze nekladú - basketbal, volejbal, stolný tenis, šípky, petanque...

Záhrada, záhradný šach:
V našej záhrade si určite oddýchnete a načerpáte množstvo síl.

Pre náročnejších ponúkame doplnkové služby (vyhliadkové lety, jazda na koňoch, paraglaiding, sprievodcovské služby, lektorov lyžovania, snowboardovania a lezenia, rybolov, lov zveri).


Možnosti wellness:

Sauna, masáž.

Okrem relaxácie v “raji” na čerstvom vzduchu ponúkame ako doplnok aj možnosť regenerácie priamo v penzióne. Každý hosť má možnosť využiť fínsku saunu (zariadená až pre 6 osôb), fitness.


V zariadení sa možno dohovoriť:

slovensky, anglickyVzdialenosti:

Slovenský raj a Termal park Vrbov:
Slovenský raj známy svojimi hlbokými roklinami, na dne ktorých sa Vaša prechádzka po rebríkoch zmení na ozajstný zážitok z raja. Večer v blízkom Termal parku Vrbov uvolníe telo aj dušu. Tý čo prišli len za turistikou každý den môžu zažiť adrenalín v inej rokline.

Levočské vrchy, Ski centre Levoča:
Lyžiarské svahy pre náročných i menej náročných lyžiarov.

Levoča a Spišský hrad s okolím, (UNESCO):
Levoča - najvyšší drevený oltár na svete bez jediného klinca a gotické námestie s radnicou. Spišský hrad - najväčšie hradisko v strednej Európe. Dreveník - pieskovcové kamenné mesto. Spišská Kapitula a Žehra.

Slovenský raj - Tomášovský výhľad:
Turistická trasa začína v Smižianskej Maši. Cez Čingov zdoláte najnavštevovanejší výhľad v Slovenskom raji Tomášovský výhľad. Ďalej prielomom hornádu cez Kláštornu roklinu na Kláštorisko. Návrat do penziónu cez Čingov.

Relax Center Plejsy a Šikľava skala:
Skvelá lyžovačka na svahoch európskej kvality.V stredisku sa nachádza lyžiarska škola, požičovňa lyží. Cestou späť si môžete obzriet ladovú stenu a niekolkometrové cencúle.

Bardejov a Drevené kostoly východu (UNESCO):
Mesto je od roku 2000 zapísané medzi lokality Svetového dedičstva UNESCO. Prehliadka Námestia v Bardejove pričom najstaršie stopy sjahaju až do doby kamennej, návšteva drevených kostolov v okolitých dedinách Krivé, Hervartov, Lukov.

Vysoké Tatry:
Blízkosť Vysokých Tatier láka na lyžovačku a vysokohorskú turistiku, či krátke výstupy k tatr.chatám. Panoráma z Lomnického štítu za jasného dňa zanechá nezabudnuteľný zážitok, pocit malosti a pokoj v duši.

Ďalšie výlety:
Kaštiel Markušovce a letohrádok Dardanely s expozíciou nábytku a hudobnych nástrojov, najväčšie gotické námestie Spišská Nová Ves a ZOO, Košice, Zakopane, Nowy Targ, Osvienčim (UNESCO), Krakov (UNESCO), Poľská strana Vysokých Tatier...


Popis zariadenia:

IZBY A VYBAVENOSŤ:
V penzióne sa nachádza 10 izieb s kapacitou 35 miest z toho:
- 2 apartmány 2+2
- 1 trojlôžková izba
- 7 izieb dvojlôžkových s možnosťou 1 alebo 2 prístelkov

V penzióne máme dva apartmány vhodné pre viacčlenné rodiny. Apartmán tvoria dve prepojené miestnosti, v podkrovnej časti sú dve oddelené postele a v dennej časti rozkladací dvojlôžkový gauč. Súčasťou izby je sociálne zariadenie – sprcha ,WC, umývadlo. Ďalšie vybavenie izby - TV so satelitným príjmom, mini-veža a varná konvica.

Izby sú priestranné, štýlovo zariadené originálnym nábytkom vyrobeným majiteľom penziónu a poskytujú komfort, ktorý je zárukou pohodlia a príjemne stráveného pobytu. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie WC, sprchu, umývadlo. K vybaveniu izby patrí TV so satelitným prijímačom, rádio a varná konvica.


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

Penzión Spišský Dvor 1 Penzión Spišský Dvor 2 Penzión Spišský Dvor 3 Penzión Spišský Dvor 4 Penzión Spišský Dvor 5 Penzión Spišský Dvor 6 Penzión Spišský Dvor 7 Penzión Spišský Dvor 8 Penzión Spišský Dvor 9