Privát Turčan

Izba


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Somolického 68, 039 01 Turčianske Teplice
Tel.: 0905 107 552
Mobil: +421949173740
Fax:
E-mail: slovakregion@turcan.sk
Web: www.turcan.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka:

Privát Turčan


Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

Možnosti športového vyžitia:

turistika, lyžovanie, lanové centrum, plávanie


Možnosti wellness:

aquapark, kúpele


V zariadení sa možno dohovoriť:

slovensky, česky, nemecky, anglickyVzdialenosti:

Popis zariadenia:

Bezbariérové ubytovanie pri aquaparku Turčianske Teplice, blízko Veľkej Fatry a lyžiarských stredísk. Nadštandardne zariadený rodinný dom (5 izieb s TV-SAT, 3 kúpeľne, 2 kuchyne, posedenie na záhrade, parkovanie).

Bližšie info:

Ubytovacia kapacita je 10 stálych lôžok a 5 prístelkov, bez možnosti ubytovania zvierat.

Ubytovaní hostia môžu využiť parkovanie na dvore v tesnej blízkosti objektu ZADARMO. Našim hosťom ja taktiež umožnený prístup na záhradné posedenie s možnosťou opekania a grilovania.

Prízemie (4 lôžka + 3 prístelky):

Dve dvojlôžkové izby na prízemí majú bezbariérový prístup. Každá izba je vybavená novým moderným nábytkom, nachádza sa v nej TV-SAT a signál WIFI pre pripojenie k internetu. Izby na prízemí majú spoločné bezbariérové sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, ktoré je prístupné zo spoločnej chodbičky. Taktiež majú spoločnú kuchynku, v ktorej je k dispozícii elektrická rúra s plynovým sporákom, kombinovaná chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica.

Poschodie (6 lôžok + 2 prístelky):

Dve dvojlôžkové izby na poschodí sú vybavené novým moderným nábytkom a v každej izbe sa nachádza TV-SAT a signál WIFI pre pripojenie k internetu. Dve izby majú spoločné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, ktoré je prístupné z chodbičky. Jedna dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek má samostatné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom. Všetky izby majú spoločnú kuchynku, v ktorej je k dispozícii elektrická rúra s plynovým sporákom, kombinovaná chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica.

V deň príchodu sa hosť môže ubytovať v čase od 14.00 hodiny a v deň odchodu musí opustiť izbu do 10.00 hodiny, pokiaľ nie je s ubytovateľom dohodnutý inak. V ubytovacom zariadení je zakázané fajčiť!


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

Privát Turčan 1 Privát Turčan 2 Privát Turčan 3