Prvý Golf Club Trenčín

Prvý Golf Club Trenčín


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Legionárska 10, 911 01 Trenčín
Tel.: 0903/774 073
Mobil: -
Fax: -
E-mail: bosi@mail.t-com.sk
Web: www.pgc.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka:

máj - október


Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

PGC TN poskytuje takmer všetky služby spojené s golfovou činnosťou . Máte možnosť trénovať krátku hru, dlhé odpaly na vyznačené vzdialenosti, na vyhradené pieskoviská, alebo do špeciálnej záchytnej sieťky.Pre firmy ponúkame možnosť prenájmu golfovej plochy na firemné akcie športového charakteru. V prípade záujmu môžete absolvovať Golfovú školu a stať sa platným členom klubu.Následne Vám bude vydaná členská karta, ktorou sa budete prezentovať pri vstupe na golfové ihriská kdekoľvek na svete.


Možnosti športového vyžitia:

golf


Možnosti wellness:

nie


V zariadení sa možno dohovoriť:

anglicky, nemeckyVzdialenosti:

Bratislava


Popis zariadenia:

Prvý Golf Club Trenčín bol založený koncom roka 2001 za účelom rozvoja golfu v Trenčianskom kraji a sprístupnenie tak krásneho a populárneho športu aj pre obyvateľov mesta Trenčín a jeho okolia. Náš DRIVING RANGE (cvičná lúka) v Skalke nad Váhom (časť Újazd) má rozlohu 100x250 m, kde sú k dispozícii odpaliská, z ktorých 4 sú zastrešené, a teda je možné nerušene trénovať aj v čase nepriaznivého počasia. Klub pre svojich vyše 100 členov organizuje každú sezónu niekoĺko turnajov na rôznych golfových ihriskách a ďalšie rôzne klubové akcie vo svojom golfovom areáli.


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

Prvý Golf Club Trenčín 1 Prvý Golf Club Trenčín 2 Prvý Golf Club Trenčín 3 Prvý Golf Club Trenčín 4 Prvý Golf Club Trenčín 5