Slovenské liečebné kúpele Piešťany, a.s.

Slovenské liečebné kúpele Piešťany


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Winterova 29, 921 29 Pieštany
Tel.: +421 (0) 33 - 775 77 33
Mobil: -
Fax: +421 (0) 33 - 775 77 39
E-mail: reservations@spapiestany.sk
Web: www.kupelepiestany.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka:

celoročne


Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

Terapeutické služby a ošetrenie:

- Diagnostická časť: lekárske vyšetrenie, laboratórne vyšetrenia, EKG
- Balneoterapia: bahnisko, termálny minerálny kúpeľ (zrkadlisko), individuálne termálny minerálny kúpeľ, individuálne termálny perličkový kúpeľ, uhličitý termálny kúpeľ.
- Vodoliečba: hydromasážne, perličkové kúpele, podvodné masáže, šľapací kúpeľ, podvodné trakcie.
- Fyzioterapia: zdravotné masáže, individuálne a skupinové terapeutické cvičenie, trakcie, reflexná segmentová a väzivová masáž, reflexná masáž chodidiel, manuálna lymfodrenáž, manipulačná a mobilizačná terapia.
- Elektroliečba: galvanizácia, štvorkomorový galvanický kúpeľ, interferenčný prúd, diadynamické prúdy, magnetoterapia, ultrazvukové terapie
- Zábaly: bahenný zábal (celotelový alebo čiastočný), parafangový zábal, parafínový zábal
- Inhalácia: inhalácia, oxygenoterapia
- Fototerapia: laserová terapia, bioptronová lampa
- Akupunktúra
- Ostatné: suchý uhličitý kúpeľ, injekcie prírodného plynného CO2
- Individuálne poradenstvo v oblasti výživy

Ubytovacie a stravovacie služby, konferencie, wellness, šport, golf, výstavy, hudobné podujatia.


Možnosti športového vyžitia:
Golf: Piešťanské golfové ihrisko sa nachádza v severnej časti Kúpeľného ostrova (časť Vrbinky). 9-jamkové golfové ihrisko ponúka všetko, čo patrí ku golfovému životu – club house, štýlovú kaviareň s reštauráciou, dva golfové simulátory Full Swing Golf, golf shop, putting a chipping area a driving range, cateringový stan, ktorý slúži na usporadúvanie veľkých spoločenských akcií. Priaznivci tenisu majú možnosť zahrať si na kvalitne upravenom antukovom tenisovom kurte. Len niekoľko metrov od golfového areálu sa nachádza secesný hotel Thermia Palace, ktorý po generálnej rekonštrukcii opäť nadobudol noblesu a eleganciu 30. rokov a tá ho povýšila na prvý päťhviezdičkový kúpeľný hotel na Slovensku. Hotely Balnea Grand, Balnea Splendid a Balnea Esplanade Palace taktiež ponúkajú okrem kvalitného ubytovania aj vynikajúcu medzinárodnú kuchyňu, zábavu, vodný a saunový svet a množstvo iných aktivít. Komplex je spojený s balneoterapiou, kde si golfisti môžu oddýchnuť a zregenerovať svoje sily kúpeľnými procedúrami. Kombinácia golfu v prekrásnom prostredí Kúpeľného ostrova a kúpeľného pobytu je ideálnou ponukou pre ľudí, ktorí hľadajú oddych.
Možnosti wellness:
áno
V zariadení sa možno dohovoriť:

slovensky, nemecky, anglickyVzdialenosti:

Popis zariadenia:
Slovenské liečebné kúpele Piešťany patria viac ako 100 rokov k popredným európskym kúpeľom v liečbe reumatizmu, rehabilitácii pohybového aparátu a nervového systému. Využívajú pritom prírodné zdroje – unikátne liečivé sírne bahno a termálnu minerálnu vodu. Prostredníctvom špecializovaných liečebných postupov sa znižujú zápaly v kĺboch a obnovuje sa ich pohyblivosť. Posilňuje sa imunitný systém, regenerujú sa poškodené chrupavky a spomaľuje sa degeneratívny proces kĺbov. Špecializovaní a skúsení lekári zostavia program liečby pre každého hosťa individuálne. Kúpeľný ostrov je oázou pokoja a relaxu, ale ponúka tiež množstvo príležitostí pre športové aktivity. Ponuku na voľný čas dopĺňa bohatý kultúrny program spoločenského centra, ale aj 9-jamkové ihrisko a vonkajšie termálne kúpalisko "Eva" s tenisovými kurtmi a ihriskami na plážový volejbal. Priamo na ostrove sa nachádzajú 2-5-hviezdičkové kúpeľné hotely s vlastným rehabilitačným centrom. Prekrásny kúpeľný park je ideálny pre prechádzky a množstvo kaviarní a reštaurácií ponúka domáce i medzinárodné špeciality.
Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

Slovenské liečebné kúpele Piešťany 1 Slovenské liečebné kúpele Piešťany 2 Slovenské liečebné kúpele Piešťany 3 Slovenské liečebné kúpele Piešťany 4 Slovenské liečebné kúpele Piešťany 5 Slovenské liečebné kúpele Piešťany 6 Slovenské liečebné kúpele Piešťany 7 Slovenské liečebné kúpele Piešťany 8 Slovenské liečebné kúpele Piešťany 9 Slovenské liečebné kúpele Piešťany 10 Slovenské liečebné kúpele Piešťany 11 Slovenské liečebné kúpele Piešťany 12