Tlačová správa - začiatok súťaží

Tlačová správa – Začiatok súťaží „Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2015“ a „Primátor/Starosta Slovenska 2015“ na SLOVAKREGION.SK

Portál SLOVAKREGION

Portál SLOVAKREGION – www.slovakregion.sk je celoslovenským informačným portálom.
Okrem užitočných informácií o Slovensku na portáli nájdete prezentácie miest a obcí doplnené fotografiami, údaje o krajoch Slovenska, turistické informácie, prezentácie škôl, fotogalérie... Portál je pravidelne aktualizovaný a dopĺňaný o podujatia, aktuality a všeobecné informácie z regiónov.

Súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2015

Už po ôsmy rok portál SLOVAKREGION vyhlasuje súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska. Súťaž, ktorú si obľúbila široká verejnosť sa teší veľkému záujmu. VII. ročník súťaže prebieha od 01.04.2015 od 12. hod. do 31.10.2015 do 12. hod.

Súťaž je určená pre všetkých, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska. Hlasovať za mesto/obec je možné pomocou hlasovacieho baneru, ktorý je umiestnený pod prezentáciami miest a obcí. Po pridaní hlasu sa mestu/obci pripočíta jeden hlas. Rozhodnúť sa môže každý individuálne. To znamená, že môžete hlasovať podľa svojho bydliska, sympatií alebo si vyberiete miesto, kde sa vám páči.

Pravidlá súťaže:

Súťaží sa v kategóriách Najkrajšie mesto Slovenska 2015 a Najkrajšia obec Slovenska 2015.

1.) Do súťaže sa majú právo prihlásiť osoby prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk.
Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené údaje.

2.) Hlasovať za jedno a to isté mesto/obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu (to znamená, že jedno a to isté mesto/obec dostane od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne). Hlasovať môžete na viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny.
Hlasujte kliknutím na "Pridaj hlas" v hlasovacom zariadení pod prezentáciou mesta/obce.

3.) Zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas.

Výsledky budú zverejnené 05.11.2015 o 12:00 hod.

Súťaž o Primátora/Starostu Slovenska 2015

Už piatym rokom portál SLOVAKREGION prináša doplnkovú súťaž o Primátora/Starostu Slovenska. IV. ročník súťaže prebieha od 01.04.2015 od 12. hod. do 31.10.2015 do 12. hod.

Súťaží sa v kategóriách Primátor Slovenska 2015 a Starosta Slovenska 2015.

Ak máte záujem podporiť svojho primátora/starostu, zašlite prosím krátky popis s kladnými aktivitami a úspešnými projektmi, ktoré vykonal pre Vaše mesto/obec.
Popis je možné zaslať pomocou baneru, ktorý je umiestnený pod každou prezentáciou mesta/obce.
Na konci súťaže bude zo všetkých zaslaných popisov – podporných hlasov vybratý primátor/starosta, ktorý svojimi aktivitami a realizovanými projektmi najviac prispel k rozvoju svojho mesta alebo obce.

Výsledky budú zverejnené 05.11.2015 o 12:00 hod.

Výhry a ceny:

Víťazných 10 miest a 10 obcí získa:

1. – 3 . MIESTO
Celoslovenskú propagáciu v médiách, sadu kvetináčov, baner o meste/obci na portáli SLOVAKREGION v sekcii mestá/obce po dobu 4 mesiacov, propagačné materiály a diplom.

4. - 10. MIESTO
Celoslovenskú propagáciu v médiách, rozšírenú prezentáciu na portáli SLOVAKREGION, propagačné materiály a diplom.

Víťazný Primátor a Starosta získa:
- celoslovenskú propagáciu v médiách
- rozšírenú prezentáciu na portáli SLOVAKREGION
- propagačné materiály
- pohár pre víťaza
- diplom

Ceny pre hlasujúcich v oboch súťažiach:

Aj tohto roku sa organizátori rozhodli podporiť hlasujúcich súťaží zaujímavými výhrami. Každý prihlásený užívateľ, ktorý zahlasuje, sa dostáva do zlosovania o mesačné výhry. Čím viac hlasov užívateľ odovzdá, tým má väčšiu šancu na úspech.

Každý mesiac sa z pomedzi registrovaných hlasujúcich žrebujú výhercovia hodnotných cien:
1.) pobyty pre dve osoby na dve noci
2.) rodinné vstupy do wellness
3.) knižné balíčky
4.) Cestovné lexikóny Slovenskej republiky
5.) darčekové poukážky DOXX Plus
6.) polročné elektronické predplatné dvojtýždenníka Profit

Všetky ceny na adrese: www.slovakregion.sk/sutaze/2015/ceny

Hlavní partneri súťaží:
Albatros Media a. s. - vydavateľstvo a knižný e-shop Albatrosmedia.sk, POLPLAST-SK s.r.o. – profesionál vo svete kvetináčov, STAVMAT STAVEBNINY, s.r.o. - stavebniny a stavebné centrá na Slovensku aj v ČR, Webglobe - Yegon s.r.o. – professional webhosting

Mediálni partneri súťaží:
ASTOR SLOVAKIA s.r.o. - Cestovný lexikón Slovenskej republiky, INCHEBA a.s. - líder na trhu výstavníctva, Inprost s.r.o. - Obecné noviny, Inšpiratívny dvojtýždenník Profit, Rádio Rebeca, s.r.o. – rádio, ktoré nám prúdi v žilách, Slov Media Group s.r.o. - TV Severka, VEGO MARKETING s.r.o. – rôzne reklamné plochy, ZOZNAM s.r.o. – informačný portál Dromedar.sk

Ceny pre hlasujúcich venovali:

Výhry pre hlasujúcich venovali nasledovné ubytovacie zariadenia:
Boutique Hotel Dubná Skala - Žilina, Hotel Barónka – Bratislava, Hotel Belez – Dolný Kubín, Hotel sv. Michal - Skalica, Hotel Tatra – Bratislava, Kúpele Kováčová, s.r.o. - Liečebný dom Detvan, Penzion Fontana - Bešeňová, Penzión Javorina - Čičmany, Penzión Lesnica – Smižany, Penzión Perun - Valčianska dolina, U Jolanky Guesthouse – Prosiek

Vecné ceny pre hlasujúcich venovali:
Albatros Media a. s. - vydavateľstvo a knižný e-shop Albatrosmedia.sk, ASTOR SLOVAKIA s.r.o. - Cestovný lexikón Slovenskej republiky, AQUA KUBÍN, s.r.o. – aquapark, DOXX – Stravné lístky, s. r. o. – kompletné služby v oblasti stravovania a odmeňovania zamestnancov, Inšpiratívny dvojtýždenník Profit, POLPLAST-SK s.r.o. – profesionál vo svete kvetináčov, Thermalpark Dunajská Streda,

Viac informácií na: www.slovakregion.sk/sutaze/2015