Tlačová správa – Priebeh súťaží „NAJ mesto a obec Slovenska 2017“ a „Primátor/Starosta Slovenska 2017“ na SLOVAKREGION.SK

Tlačová správa – Priebeh súťaží „NAJ mesto a obec Slovenska 2017“ a „Primátor/Starosta Slovenska 2017“ na SLOVAKREGION.SK

Portál SLOVAKREGION.SK

Portál SLOVAKREGION.SK – www.slovakregion.sk je celoslovenským informačným portálom.
Okrem užitočných informácií o Slovensku na portáli nájdete prezentácie miest a obcí doplnené fotografiami, údaje o krajoch Slovenska, turistické informácie, prezentácie škôl, fotogalérie... Portál je pravidelne aktualizovaný a dopĺňaný o podujatia, aktuality a všeobecné informácie z regiónov.

Súťaž o NAJ mesto a obec Slovenska 2017

Už po desiatym rok portál SLOVAKREGION.SK vyhlasuje súťaž o NAJ mesto a obec Slovenska. Súťaž, ktorú si obľúbila široká verejnosť sa teší veľkému záujmu. IX. ročník súťaže prebieha od 01.04.2017 od 12. hod. do 31.10.2017 do 12. hod.

Súťaž je určená pre všetkých, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska. Hlasovať za mesto/obec je možné pomocou hlasovacieho banneru, ktorý je umiestnený pod prezentáciami miest a obcí. Po pridaní hlasu sa mestu/obci pripočíta jeden hlas. Rozhodnúť sa môže každý individuálne. To znamená, že môžete hlasovať podľa svojho bydliska, sympatií alebo si vyberiete miesto, kde sa Vám páči.

Priebežné poradie miest k 06.10.2017

 1. Bardejov
 2. Spišská Nová Ves
 3. Brezno
 4. Púchov
 5. Prievidza
 6. Levoča
 7. Liptovský Mikuláš
 8. Sabinov
 9. Trnava
 10. Ružomberok

Priebežné poradie obcí k 06.10.2017

 1. Halič
 2. Vinodol
 3. Spišské Tomášovce
 4. Smižany
 5. Sedliacka Dubová
 6. Nižná Olšava
 7. Ilija
 8. Jarabá
 9. Vydrná
 10. Iliašovce

Pravidlá súťaže:

Súťaží sa v kategóriách NAJ mesto Slovenska 2017 a NAJ obec Slovenska 2017.

1.) Do súťaže sa majú právo prihlásiť osoby prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk.
Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené údaje.

2.) Hlasovať za jedno a to isté mesto/obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu (to znamená, že jedno a to isté mesto/obec dostane od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne). Hlasovať môžete na viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny.
Hlasujte kliknutím na "Pridaj hlas" v hlasovacom zariadení pod prezentáciou mesta/obce.

3.) Zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas.

Výsledky budú zverejnené 06.11.2017 o 12:00 hod.

Súťaž o Primátora/Starostu Slovenska 2017

Už siedmym rokom portál SLOVAKREGION.SK prináša doplnkovú súťaž o Primátora/Starostu Slovenska. VI. ročník súťaže prebieha od 01.04.2017 od 12. hod. do 31.10.2017 do 12. hod.

Súťaží sa v kategóriách Primátor Slovenska 2017 a Starosta Slovenska 2017.

Ak máte záujem podporiť svojho primátora/starostu, zašlite prosím krátky popis s kladnými aktivitami a úspešnými projektmi, ktoré vykonal pre Vaše mesto/obec.
Popis je možné zaslať pomocou banneru, ktorý je umiestnený pod každou prezentáciou mesta/obce.
Na konci súťaže bude zo všetkých zaslaných popisov – podporných hlasov vybratý primátor/starosta, ktorý svojimi aktivitami a realizovanými projektmi najviac prispel k rozvoju svojho mesta alebo obce.

Výsledky budú zverejnené 06.11.2017 o 12:00 hod.

Výhry a ceny:

Víťazných 10 miest a 10 obcí získa:

1. – 3 . MIESTO
Celoslovenská propagácia v médiách, sada kvetináčov, Cestovný lexikón Slovenskej republiky, grafický banner o meste/obci na portáli SLOVAKREGION.SK v sekcii mestá/obce po dobu 4 mesiacov, propagačné materiály a diplom.

4. - 10. MIESTO
Celoslovenská propagácia v médiách, propagačné materiály, rozšírená prezentácia na portáli SLOVAKREGION.SK a diplom.

Víťazný Primátor a Starosta získa:
Celoslovenská propagácia v médiách, propagačné materiály, Cestovný lexikón Slovenskej republiky, rozšírená prezentácia na portáli SLOVAKREGION.SK, pohár pre víťaza a diplom.

Ceny pre hlasujúcich v oboch súťažiach:

Aj tohto roku sa organizátori rozhodli podporiť hlasujúcich súťaží zaujímavými výhrami. Každý prihlásený užívateľ, ktorý zahlasuje, sa dostáva do zlosovania o mesačné výhry. Čím viac hlasov užívateľ odovzdá, tým má väčšiu šancu na úspech.

Každý mesiac z pomedzi hlasujúcich žrebujeme výhercov hodnotných cien:
1) pobyty pre dve osoby na dve noci
2) rodinné vstupy do wellness
3) Cestovné lexikóny Slovenskej republiky
4) software Zoner Photo Studio X

Všetky ceny na: http://www.slovakregion.sk/sutaze/2017/ceny

Ceny pre hlasujúcich venovali:

Ubytovacie poukazy pre hlasujúcich venovali nasledovné ubytovacie zariadenia:
Arma s.r.o. - Horský hotel Šachtička Banská Bystrica, Boutique Hotel Dubná Skala - Žilina, Hotel Barónka - Bratislava, Hotel Impozant - Snowland Valčianska dolina, Hotel Metropol a.s. - Spišská Nová Ves, Hotel sv. Michal s.r.o. - Skalica, Hotel Tatra - Bratislava, Kúpele Aphrodite - Rajecké Teplice, Kúpele Brusno a.s. - Liečebná dom Poľana, Kúpele Kováčová s.r.o. - Liečebný dom Detvan, Penzión Javorina - Čičmany, Penzión Lesnica - Smižany, Residence Hotel & Club s.r.o. - Donovaly

Vecné ceny pre hlasujúcich venovali:
Aqua Kubín s.r.o. - aquapark, Astor Slovakia s.r.o. - Cestovný lexikón Slovenskej republiky, Polplast-SK s.r.o. - profesionál vo svete kvetináčov, Thermalpark DS a.s. - Dunajská Streda, Zoner s.r.o. - vývoj programu Zoner Photo Studio

Hlavní partneri súťaží:
areaprint Slovak Republic s.r.o. - digitálna tlač a produkčné služby, Conseil s.r.o. - výhradný distribútor umelých živých plotov, Kúpele Brusno a.s. - Liečebná dom Poľana, Niko Slovakia s.r.o. - líder na belgickom trhu s elektroinštaláciou, Polplast-SK s.r.o. - profesionál vo svete kvetináčov, Webglobe - Yegon s.r.o. - professional webhosting a cloud riešenia

Mediálni partneri súťaží:
Astor Slovakia s.r.o. - Cestovný lexikón Slovenskej republiky, Maxmedia s.r.o. - rádio.MAX, Inprost s.r.o. - Obecné noviny, iSITA s.r.o. a SITA - Slovenská tlačová agentúra a.s. - distribútor spravodajstva a reklamy, Slov Media Group s.r.o. – agentúra v oblasti komunikácie s televíziami, Zoznam s.r.o. - informačný portál Dromedar.sk

Viac informácií na: http://www.slovakregion.sk/sutaze/2017

 

 

PrílohaVeľkosť
slovakregion_sutaze_2017_loga_k_ts.rar309.95 KB