Teplý Vrch- Padarovce – Dražice – Veľký Blh – Danielia zvernica

Teplý Vrch- Padarovce – Dražice – Veľký Blh – Danielia zvernica


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa:
Tel.:
Mobil:
Fax:
E-mail:
Web:

Všeobecné údaje

Prevádzka:
Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

Možnosti športového vyžitia:

Možnosti wellness:

V zariadení sa možno dohovoriť:


Vzdialenosti:

Popis zariadenia:

Táto pomerne nenáročná trasa vedie po málo frekventovaných vedľajších a z časti po poľných cestách so zaujímavým zakončením v Danielej zvernici. Jedno stúpanie na začiatku a jedno stúpanie na záver trasy ju robí zvládnuteľnú aj po náročnejšom predchádzajúcom dni.

Obtiažnosť: Ľahká
Terén: 10% offroad, 90% cesta
Vzdialenosť: 24.00km
Priem. čas: 1hod 50min
Kalórie: 1200
Priem. ohodnotenie: Neohodnotené

Z Teplého Vrchu vyrážame na Padarovce, odkiaľ cesta začína pozvoľna stúpať cez les. Na vrchu na križovatke (vhodné miesto na kratšiu zastávku) odbočíme vľavo na Dražice. Nasleduje príjemné osvieženie v podobe 1400m zjazdíku. V Dražiciach odbočíme vpravo tesne pred poľnohospodárskym družstvom smerom na Veľký Blh. Asfaltka sa pozvoľne zmení na poľnú cestu (rozbitejší starší asfalt). Vo Veľkom Blhu na druhej križovatke odbočíme vľavo a pokračujeme smerom na Teplý Vrch. Asi 600m za obcou odbočíme vpravo do kopca. Táto cesta vedie do Danielej zvernice. Odtiaľ sa vraciame späť. Na hlavnej ceste odbočíme vpravo a pokračujeme do cieľa, na Teplý Vrch.

Cyklistická trasa bola absolvovaná na 2. zraze cyklovozíkov, ktorý sa uskutočnil na Teplom Vrchu. Bližšie info a zraze cyklovozíkov.


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

Teplý Vrch- Padarovce – Dražice – Veľký Blh – Danielia zvernica 1 Teplý Vrch- Padarovce – Dražice – Veľký Blh – Danielia zvernica 2 Teplý Vrch- Padarovce – Dražice – Veľký Blh – Danielia zvernica 3