Termálne kúpalisko Komárno

Termálne kúpalisko Komárno


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Vnútorná okružná 19, 945 01 Komárno
Tel.: 035/771 30 14
Mobil: -
Fax: -
E-mail: info@thermalkn.sk
Web: www.thermalkn.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka: Celoročná
Otváracie hodiny Po-Pi:

Pondelok: 9:30 - 20:30
Utorok: 9:30 - 20:30
Streda: 9:30 - 20:30
Štvrtok: 9:30 - 20:30
Piatok: 9:30 - 21:30


Otváracie hodiny cez víkend:

Sobota - Nedeľa: 9:30 - 20:30Poloha:
Komárno
Služby:
  • Manikúra-pedikúra
  • Zubná technika 
  • Bufety

Možnosti športového vyžitia:
  • Plážový volejbal
  • Stolný tenis
  • Preliezky a pieskovisko

Možnosti wellness:
  • Fínska sauna
  • Masáže

V zariadení sa možno dohovoriť:
-

Vzdialenosti:

Termálne kúpalisko Komárno - Nové Zámky  31km
Termálne kúpalisko Komárno - Kolárovo  24km


Popis zariadenia:

Termálne kúpalisko Komárno je vybudované na ploche 2,5 hektárov. Termálne kúpalisko má dva aktívne pramene s teplotou vody 42°C a 30°C.

Termálna voda obsahuje minerálne látky, ktoré majú veľmi priaznivé účinky na kĺbové, reumatické a ženské choroby. V letnej časti kúpaliska sa nachádza plavecký a výukový bazén typu Castiglione. Rekreačný bazén a sedací bazén s termálnou vodou, ako i detský bazén sú veľkými lákadlami pre návštevníkov a rekreantov. Pre možnosť celoročného využitia je vybudovaný bazén s mobilnou, priesvitnou strechovou konštrukciou. Tento bazén je vybavený atrakciami: vzduchové lehátka, nerezové vodopády, intenzívne hydromasáže, hydromasáže s prisávaním vzduchu. V prijímacej budove termálneho kúpaliska je vybudovaná fínska sauna s ochladzovacím bazénom a krytý sedací bazén s termálnou vodou.

Siedmeho januára 1967 o tretej popoludní dostalo Komárno od prírody vzácny dar - liečivú termálnu vodu. Dvadsaťčlenná skupina gbelských vŕtačov objavila v hĺbke 1224 metrov 54 °C teplý prameň s výdatnosťou 17 litrov za sekundu. Termálne Kúpalisko v Komárne je vybudované na ploche 2,5 ha. Má dva aktívne termálne pramene s teplotou vody 45 °C a 30 °C. Tieto minerálne vody majú priaznivé účinky na kĺbové, reumatické a ženské choroby. Sú vhodné aj na rekreačné účely.

V letnej časti termálneho kúpaliska sa nachádza plavecký a výukový bazén typ CASTIGLIONE, neplavecký, detský a sedacie termálne bazény. V areáli sú plážové priestory, ihrisko na beach – volejbal, stoly na vonkajší stolný tenis a preliezky pre deti. Novinkou je šmykľavka – Slon pri detskom bazéne a clona okolo vonkajších sedacích bazénov s termálnou vodou. S možnosťou celoročného využitia sa na termálnom kúpalisku nachádza sedací termálny bazén s mobilným prestrešením (relaxačno - oddychový) s atrakciami ako vzduchové lehátka, nerezový vodopád a intenzívna hydromasáž s prisávaním vzduchu. 


Oznamy:

Novinky
www.thermalkn.sk/site/index.php/sk/novinky

Fotogaléria

Termálne kúpalisko Komárno 1 Termálne kúpalisko Komárno 2 Termálne kúpalisko Komárno 3 Termálne kúpalisko Komárno 4 Termálne kúpalisko Komárno 5 Termálne kúpalisko Komárno 6