Termály Malé Bielice

Termály Malé Bielice


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Kúpeľná 103-105, 958 04 Partizánske
Tel.: 038/749 65 41
Mobil: -
Fax: -
E-mail: recepcia@termalymalebielice.sk
Web: termalymalebielice.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka:

Celoročná


Otváracie hodiny Po-Pi:

Pondelok - Piatok: 9:00 - 21:00


Otváracie hodiny cez víkend:

Sobota - Nedeľa: 9:00 - 21:00 Poloha:
Malé Bielice, v ktorých sa areál nachádza, je kľudnou, okrajovou štvrťou mesta Partizánske
Služby:
  • Masáže
  • Restaurace
  • Ubytovanie

Možnosti športového vyžitia:
-
Možnosti wellness:

Termály Malé Bielice sú synonymom pre wellness, relax a zdravie. Základom našich rehabilitačných procedúr je minerálna termálna voda s teplotou 37 – 40 °C, hydrouhličitanová, vápenato – horečnatá, hypotonická a priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo, vegetatívny systém a celkovú somatickú regeneráciu organizmu.

Chemickým zložením a fyzikálnymi vlastnosťami je termálna voda vhodná pri liečbe chronických reumatických ochorení, degeneratívnych ochorení pohybového aparátu a vegetatívneho nervového systému, pri zmiernení problémov opotrebovania kĺbov a chrbtice, pri rehabilitácii po operáciách následkov zranení pohybového ústrojenstva, pri liečbe osteoporózy, rekonvalescencii a celkovej telesnej regenerácii a profylaxii organizmu.

Rehabilitácia:

  • hydromasážny bazén, kľudový bazén, vonkajší bazén
  • masáže
  • saunové centrum

V zariadení sa možno dohovoriť:
-

Vzdialenosti:

Termály Malé Bielice - Topoľčany  20km
Termály Malé Bielice - Zlaté Moravce  37km


Popis zariadenia:

V blízkosti kúpeľného komplexu je menšie, nehlučné športové letisko. Bezprostredné okolie ponúka ideálne podmienky pre turistiku, cykloturistiku i vyžitie pri zimných športoch, dopravné spojenie na okolité známe turistické ciele, vyhlásené prírodné zaujímavosti a cenné historické pamiatky zaisťuje dostatočná sieť udržiavaných ciest i pravidelná hromadná doprava.

Kúpelné zariadenie pre náročnú klientelu vyrástlo priamo v miestach, kde prirodzene vyviera teplá minerálna voda, dosahujúca teplotu až 40 stupňov Celzia. Balneológovia tu objavili tri rôzne pramene, ktoré majú veľmi priaznivé účinky predovšetkým na pohybové ústrojenstvo, nervovú sústavu, rehabilitáciu a regeneráciu organizmu.

Nájdete tu výhradne kúpeľné priestory, ale aj plaváreň a aquapark. Chýbať nemôžu kľudové bazény, plavecký bazén, odpočívarne alebo welness centrum so saunou, parou, mentolovými inhaláciami alebo turecké kúpele. Celý kúpeľno-relaxačný komplex pretína promenáda, prechádzajúca príjemným parkom.


Oznamy:

Novinky
termalymalebielice.sk/akcia-11

Fotogaléria

Termály Malé Bielice 1 Termály Malé Bielice 2 Termály Malé Bielice 3 Termály Malé Bielice 4 Termály Malé Bielice 5 Termály Malé Bielice 6