Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda - logo


Share |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Gabčíkovská cesta 237/38, 929 01 Dunajská Streda
Tel.: +421 31 551 00 96 (všeobecné informácie), +421 31 552 40 91 (Hotel, Penzión, Kemping)
Mobil: +421 905 895 964 (Hotel, Penzión, Kemping)
Fax: +421 31 552 41 91
E-mail: info@thermalpark.sk (všeobecné informácie), recepcia@thermalpark.sk (Hotel, Penzión, Kemping),
Web: www.thermalpark.sk, hotel.thermalpark.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka: celoročná
Otváracie hodiny Po-Pi: 9:00 – 21:00
Otváracie hodiny cez víkend: 9:00 – 21:00

Poloha:

Služby:

Thermalpark DS

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalú relaxáciu pre všetky vekové kategórie.
Na ploche 18 hektárov sa momentálne nachádza 10 vnútorných a vonkajších bazénov s termálnou vodou s teplotou od 26 ° C do 39 ° C, ktorá má priaznivé účinky hlavne pri problémoch s pohybovým ústrojenstvom.
Návštevníkom túžiacich po osviežení sú k dispozícii štyri vnútorné a šesť vonkajších bazénov. Pre malé deti ponúka kúpalisko vyžitie v detskom bazéne so zábavnou šmykľavkou a detský letný klub s pestrým programom. Väčší nadšenci adrenalínu a zábavy majú možnosť vyskúšať toboganovú vežu so siedmimi toboganmi.

Milovníci pohybu sú v hlavnej sezóne očakávaní na športových ihriskách (plážový volejbal, minigolf, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, vonkajší šach).

Masážne centrum so šiestimi masážnymi priestormi a saunový svet so štyrmi saunami (fínska, bio, infra a parná), so soľnou kabínou, jacuzzi a ochladzovacím bazénom zaručia návštevníkom bezkonkurenčný oddych a uvoľnenie.

Tešíme sa na vás počas celého roka!
 

Ubytovanie

Thermalpark DS ponúka vlastné ubytovacie možnosti v rámci areálu. Hostia ubytovaní v našich zariadeniach dostanú ako darček celodenný vstup do Thermalparku počas celého pobytu. Využiť môžu všetky vonkajšie a vnútorné bazény.

Hostia si môžu vybrať z nasledovných ubytovacích zariadení:

Hotel Thermalpark ***

Hotel Thermalpark***, ktorý sa nachádza priamo v areáli Thermalpark Dunajská Streda, bol navrhnutý s cieľom poskytnúť maximálne pohodlie pre svojich návštevníkov. Poskytuje komfortné ubytovanie v 47 klimatizovaných, moderne zariadených izbách s kompletným sociálnym zariadeným, TV, minibarom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Popri štandardných dvojlôžkových izbách ponúka hotel pohodlné rodinné izby, ktoré sa dajú medzi sebou prepojiť a taktiež izby špeciálne vybavené pre našich invalidných hostí. Väčšina izieb ponúka krásny výhľad na bazénový svet a jazero Thermalparku. Hotel poskytuje svojim návštevníkom oveľa viac ako len ubytovanie. Príjemný pocit aktívneho odpočinku, blahodarné účinky vody a pestré relaxačné služby spojené s aktívnym športom uspokoja potreby a želania zákazníkov rôznych cieľových a vekových skupín.

Hotel je svojou polohou a vybavením vhodný aj na firemné akcie, školenia, semináre, kongresy ako aj obchodné rokovania.

Penzión Thermalpark**

Penzión sa nachádza v zadnej časti areálu cca 300 m od hlavnej budovy v tichom prostredí, ďaleko od hlučných miest a poskytuje návštevníkom pokoj a pohodlie. Hostia sa môžu ubytovať v ôsmich dvojlôžkových a trojlôžkových izbách a v jednom priestrannom apartmáne.

Penzión Biely Dom*

Penzión Biely dom sa nachádza cca 150 m od hlavnej budovy v tichom prostredí Thermalparku, kde Vás čaká príjemná oáza zelene. Penzión ponúka príjemné ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky.

Apartmán pri jazere

Apartmán sa nachádza pri jazere v areáli Thermalparku. Apartmán ponúka 4 jednoducho zariadené dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, spoločnou kuchyňou a obývačkou. Je vhodný predovšetkým pre skupinu priateľov v letnej sezóne.

Kemping Thermalpark**

Návštevníci môžu využiť služby autokempingu od marca do neskorého novembra. Na území kempingu sa nachádzajú sociálne miestnosti (zvlášť aj pre invalidov s kuchyňou, teplou a studenou vodou, toaletami). Je tu možnosť varenia v prírode. Použitie prenosných grilov a roštov ponúkaných v obchodnej sieti je povolený. Psíčkári pozor! Váš miláčik môže dovolenkovať spolu s vami.


Možnosti športového vyžitia:
športové ihrisko, rybolov, požičovňa športových potrieb
Možnosti wellness:

Bez ohľadu na počasie náš krytý wellness centrum láka našich návštevníkov, ktorí hľadajú vodnú zábavu a špeciálne vodné atrakcie. V našom wellness bazéne sa nachádzajú chrliče, vodné delá, jaskyňa s vodopádom, zrýchľovací kanál, masážne ležadlá alebo perličková kúpeľ. U nás si nájdu všetky vekové skupiny svoju zábavu. Liečivé účinky našej vysoko mineralizovanej termálnej vody si môžete užiť v krytej Rotunde, ktorá má aj vonkajšiu časť, kam sa dá vyplávať. Pri wellness bazéne sa nachádza menší krytý plavecký bazén a jeden bazén pre najmenších s veľkým množstvom denného svetla. Saunový svet s troma rôznymi druhmi sáun a s ochladzovacím bazénom, morský kúpeľ, a magnetoterapia BEMER spolu s masážami Vám zaručia bezkonkurenčný oddych a uvoľnenie.


V zariadení sa možno dohovoriť:
slovensky, česky, maďarsky, anglicky, nemecky

Vzdialenosti:

Popis zariadenia:

Prežite more nových zážitkov v jednom z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. Na ploche 18 hektárov sa nachádza spolu 10 interiérových a exteriérových bazénov s mineralizovanou liečivou a termálnou vodou s teplotou od 24 °C do 40 °C. Termálna voda vyviera z hĺbky 1.600 metrov a na povrchu dosahuje 57 °C. Navštívte nás a presvedčite sa, že naša termálna voda je vhodná nielen na plávanie ale má priaznivé účinky aj pri ťažkostiach pohybového ústrojenstva.


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria

Thermalpark Dunajská Streda 1 Thermalpark Dunajská Streda 2 Thermalpark Dunajská Streda 3 Thermalpark Dunajská Streda 4 Thermalpark Dunajská Streda 5 Thermalpark Dunajská Streda 6 Thermalpark Dunajská Streda 7 Thermalpark Dunajská Streda 8 Thermalpark Dunajská Streda 9 Thermalpark Dunajská Streda 10 Thermalpark Dunajská Streda 11 Thermalpark Dunajská Streda 12