Thermalpark NitravaShare |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Poľný Kesov 252, Poľný Kesov
Tel.: +(421) 37 77 87 144
Mobil: +(421) 917 350 615
Fax:
E-mail: info@thermalkesov.sk
Web: www.thermalnitrava.sk

Všeobecné údaje

Prevádzka: celoročne
Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Bazénová hala: Po - Ne: 09:30 - 21:30 Wellness: Po: 13:00 - 21:00 Ut - Ne: 09:30 - 21:00Poloha:

Služby:
V žabiakovom kráľovstve môžete pocítiť pravú silu termálnych vôd v širokej ponuke bazénov, ktoré Vám Thermalpark Nitrava ponúka. Návštevníci majú v modernej Bazénovej hale k dispozícii Zážitkový bazén s chrličmi vody, tryskami a Vírivým bazénom, Detský bazén a vonkajší Výplavový bazén. Bohatú ponuku bazénov dopĺňa Hypertermálny bazén so svojou teplotou až do 39°C. Novú Toboganovú arénu si môžu návštevníci vychutnávať od letnej sezóny 2016. Zábavu v podobe 7 toboganov si tu užijú malý aj veľký. Slovenskú premiéru bude mať aj jedinečný tobogan s výstižným názvom Kesovská raketa. Thermalpark Nitrava ponúka okrem iných aj ubytovacie služby v hoteli ThermalKesov***, stravovacie služby v hotelovej reštaurácii, ako aj kongresové priestory. Taktiež môžu návštevníci využiť služby ako manikúra, pedikúra a zdravotné cvičenie aquazumba.
Možnosti športového vyžitia:
Počas letných mesiacov ponúka Thermalpark Nitrava svojim návštevníkom viacero aktivít športového vyžitia.
Možnosti wellness:
Vďaka hotelovému wellness centru majú návštevníci možnosť zažiť pozitívne účinky masáží kombinujúcich prvky klasickej, reflexnej, thajskej a športovej masáže z rúk skutočných profesionálov. Vychutnať si však môžete aj ďalšie možnosti relaxu v podobe fínskej, parnej a infra sauny, ktoré priaznivo pôsobia na uvoľnenie svalov a celkové prekrvenie organizmu. Úplnú regeneráciu síl a harmonizáciu tela môžete zažiť aj v oddychových miestnostiach a jacuzzi, v ktorých nájdete dokonalú oázu pokoja.
V zariadení sa možno dohovoriť:

V Thermalparku Nitrava sa návštevníci dohovoria šiestimi jazykmi, konkrétne: - slovenský jazyk - český jazyk - poľský jazyk - maďarský jazyk - nemecký jazyk - anglický jazykVzdialenosti:
Thermalpark Nitrava je vzdialený iba 15 km od krajského mesta Nitra, od ďalších významných miest ako je napríklad Šaľa a Nové Zámky je vzdialený 20 a 25 km a od hlavného mesta Bratislava 90 km. Thermalpark Nitrava je veľmi dobre dostupný aj autobusovou dopravou, nakoľko v blízkosti zariadenia sa nachádzajú zastávky spojov premávajúcich z mesta Nitra.
Popis zariadenia:
Thermalpark Nitra je situovaný v malebnej, juhoslovenskej obci Poľný Kesov. Vzdialený je len 15 km od starobylého mesta Nitra, z ktorého je ľahko dostupný prostredníctvom výjazdu z rýchlostnej cesty R1, smer Nitra - juh. Thermalpark Nitrava ponúka svojim návštevníkom prostredníctvom blahodarných účinkov termálnych vôd, hotelového wellnessu a kvalitných ubytovacích a reštauračných služieb, priestor pre komplexnú regeneráciu tela i duše. Vďaka celoročne dostupným službám Thermalparku Nitrava, môžete zažiť chvíle bez starostí a komfort sveta blahodarných termálnych vôd. Termálna voda v bazénoch je minimálne chemicky upravovaná, preto je vhodná aj pre osoby s citlivou pokožkou. Jej jedinečné zloženie priaznivo vplýva na pohybové ústrojenstvo, reumu, centrálny nervový systém, regeneráciu kĺbov, kostí, mozgu a nervových zakončení, ale aj na poúrazové stavy a uvoľnenie svalstva.
Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria