Tlačová správa - začiatok súťaží

Tlačová správa – Začiatok súťaží „Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2013“ a „Primátor/Starosta Slovenska 2013“ na SLOVAKREGION.SK

Portál SLOVAKREGION

Portál SLOVAKREGION – www.slovakregion.sk je celoslovenským informačným portálom.
Okrem užitočných informácií o Slovensku na portáli nájdete prezentácie miest a obcí doplnené fotografiami, údaje o krajoch Slovenska, turistické informácie, prezentácie škôl, fotogalérie. Na portáli sú zaujímavé sekcie, ako napr.: Kto je kto na Slovensku?, Najkrajšie miesta na Slovensku, Viete, že...?, Predstavujeme primátora/starostu, Úspešné projekty miest a obcí. Každý záujemca o informácie z oblasti turizmu si môže vyhľadať ubytovacie a stravovacie zariadenia, kúpaliská, wellness, športové zariadenia, golfové kluby a typy na výlety. Portál je pravidelne aktualizovaný a dopĺňaný o podujatia, aktuality a všeobecné informácie z regiónov.

Súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2013

Už po šiesty rok portál SLOVAKREGION vyhlasuje súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska. Súťaž, ktorú si obľúbila široká verejnosť sa teší veľkému záujmu. V. ročník súťaže prebieha od 1.4.2013 od 12. hod. do 31.10.2013 do 12. hod.

Súťaž je určená pre všetkých, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska. Hlasovať za mesto/obec je možné pomocou hlasovacieho banneru, ktorý je umiestnený pod prezentáciami miest a obcí. Po pridaní hlasu sa mestu/obci pripočíta jeden hlas. Rozhodnúť sa môže každý individuálne. To znamená, že môžete hlasovať podľa svojho bydliska, sympatií alebo si vyberiete miesto, kde sa vám páči.

Pravidlá súťaže:

Súťaží sa v kategóriách Najkrajšie mesto Slovenska 2013 a Najkrajšia obec Slovenska 2013.

1.) Do súťaže sa majú právo prihlásiť osoby prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk.

Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené údaje.

2.) Hlasovať za jedno a to isté mesto/obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu (to znamená, že jedno a to isté mesto/obec dostane od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne). Hlasovať môžete na viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny.

Hlasujte kliknutím na "Pridaj hlas" v hlasovacom zariadení pod prezentáciou mesta/obce.

3.) Zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov.

Súťaž o Primátora/Starostu Slovenska 2013

Už tretím rokom portál SLOVAKREGION prináša doplnkovú súťaž o Primátora/Starostu Slovenska. II. ročník súťaže prebieha od 1.4.2013 od 12. hod. do 31.10.2013 do 12. hod.

Súťaží sa v kategóriách Primátor Slovenska 2013 a Starosta Slovenska 2013.

Ak máte záujem podporiť svojho primátora/starostu, zašlite prosím krátky popis s kladnými aktivitami a úspešnými projektmi, ktoré vykonal pre Vaše mesto/obec.

Popis je možné zaslať pomocou baneru, ktorý je umiestnený pod každou prezentáciou mesta/obce.

Na konci súťaže bude zo všetkých zaslaných popisov – podporných hlasov vybratý primátor/starosta, ktorý svojimi aktivitami a realizovanými projektmi najviac prispel k rozvoju svojho mesta alebo obce.

Výhry a ceny:

Víťazných 10 miest a 10 obcí získa:

1. – 3 . MIESTO
Celoslovenskú propagáciu v médiách, sadu kvetináčov, darčekový balíček, grafický banner o meste/obci na portáli SLOVAKREGION v sekcii mestá/obce po dobu 4 mesiacov, propagačné materiály a diplom.

4. - 10. MIESTO
Celoslovenskú propagáciu v médiách, rozšírenú prezentáciu na portáli SLOVAKREGION, propagačné materiály a diplom.

Víťazný Primátor a Starosta získa:
- celoslovenskú propagáciu v médiách
- rozšírenú prezentáciu na portáli SLOVAKREGION
- propagačné materiály
- pohár pre víťaza
- diplom

Ceny pre hlasujúcich v oboch súťažiach:

Aj tohto roku sa organizátori rozhodli podporiť hlasujúcich súťaží zaujímavými výhrami. Každý prihlásený užívateľ, ktorý zahlasuje, sa dostáva do zlosovania o mesačné výhry. Čím viac hlasov užívateľ odovzdá, tým má väčšiu šancu na úspech.

Každý mesiac sa z pomedzi registrovaných hlasujúcich žrebujú výhercovia hodnotných cien:
1.) pobyt pre dve osoby na dve noci
2.) rodinný vstup do wellness
3.) ročné predplatné turistického mesačníka Cestovateľ

Hlasujúci, ktorý pridá po dobu súťaží najviac hlasov, získa darčekový balíček.

Všetky ceny na adrese: http://www.slovakregion.sk/sutaze/2013/ceny-do-sutazi-darovali

Hlavní partneri súťaží:
AREAPRINT s.r.o. – digitálna tlač, POLPLAST-SK s.r.o. – profesionál vo svete kvetináčov, YEGON s.r.o. – professional webhosting

Mediálni partneri súťaží:
CESTOVATEĽ s.r.o. – turistický mesačník, GRYF - REKLAMNÉ ŠTÚDIO s.r.o. – outdoorová reklama, INCHEBA a.s. - líder na trhu výstavníctva, RÁDIO SEVER s.r.o. – nadregionálne rádio, SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. – distribútor spravodajstva a reklamy, ZOZNAM s.r.o. – informačný portál, Žilinská televízia – RELAX – spravodajská televízia

Ceny pre hlasujúcich venovali:

Výhry pre hlasujúcich venovali nasledovné ubytovacie zariadenia: Apartmány SLOS – Banská Bystrica, Cascada Hotels & Resort – Liptovský Mikuláš, Hotel Barónka – Bratislava, Hotel Belez – Dolný Kubín, Hotel Komeko Agrotour – Stará Ľubovňa, Hotel sv. Michal – Skalica, Hotel Tatra - Bratislava, Penzión Lesnica – Smižany, U Jolanky Guesthouse – Prosiek, Wellness Kováčová s.r.o. – Kováčová.

Vecné ceny pre hlasujúcich venovali: AquaRelax Dolný Kubín – aquapark, Cestovateľ s.r.o. – mesačník, Hotel International – Veľká Lomnica, Polplast-SK s.r.o. – profesionál vo svete kvetináčov, Thermalpark Dunajská Streda.

Viac informácií na www.slovakregion.sk/sutaze/2013