Ubytovňa Trnava UVMShare |
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa: Jasná

Všeobecné údaje

Prevádzka:
Otváracie hodiny Po-Pi:
Otváracie hodiny cez víkend:

Poloha:

Služby:

Možnosti športového vyžitia:

Možnosti wellness:

V zariadení sa možno dohovoriť:

CZ, SKVzdialenosti:

Popis zariadenia:

Ponúkame ubytovanie pre turistov, obchodných cestujúcich, robotníkov a študentov. Ubytovňa sa nachádza v tichej lokalite Trnavy. Ubytovanie ponúka v 2/3/4-ložkových izbách v rôznych štandardoch. Štandard ubytovania využijú nároční klienti ako aj turisti, robotníci a študenti. Ubytovňa Trnava UVM disponuje 7x štvorlôžková izba, 4x trojlôžková izba, 6x dvojlôžková izba. Maximálna kapacita je 52 lôžok. Budova ubytovne je zateplená a všetky izby majú plastové okná.

Ubytovanie je riešené v samostatných izbách s vlastnou kúpeľňou a wc, alebo spoločnou. Každá izba má LCD televízor s príjmom 50 kanálov, Wifi nonstop internet, chladničku a varnú kanvicu. Izby s vlastnou kúpeľnou sú hotelového standardu. Izby so spoločnou kúpeľňou sú aj podkrovného typu, ktoré ponúkajú súkromie. V ubytovni sa nachádza kuchyňa, v ktorej klient môže využiť varnú dosku alebo mikrovlnnú rúru na ohrev jedla.

Ubytovňa Trnava UVM - ponúka aj upratovací servis v cene ubytovania. Za nízky poplatok je možné využiť aj pranie bielizne v automatickej práčke.

Stravovanie: V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, ktoré ponúkajú teplú a studenú stravu. Na výber mate aj rôzne šaláty ale aj obedové menu už od 3,30 EUR.

Potraviny: Billa sú vzdialené asi 3 min. od ubytovne.

Nákupné centrum: Zábavno-obchodné centrum MAX Trnava.

Parkovanie: pred ubytovňou zdarma.

Do centra mesta je to len 10 minút kľudnou chôdzou, hlavná stanica len 6 minút. Neďaleko je Trnavská univerzita v Trnave a Fakultná nemocnica Trnava a vojenský cintorín.

Cenník

Izba s vlastnou kúpeľňou 2/3/4-lôžová izba
1-3 noci 12 EUR os/noc 4-7 nocí 10 EUR os/noc 8-13 nocí 8 EUR os/noc nad 14-29 nocí 7 EUR os/noc nad 30 nocí 6 EUR o/noc

Izba so spoločnou kúpeľňou 2/3/4-lôžová izba
1-3 noci 10 EUR os/noc 4-7 nocí 8 EUR os/noc 8-13 nocí 7 EUR os/noc nad 14-29 nocí 6 EUR os/noc nad 30 nocí 5 EUR o/noc


Oznamy:
Momentálne žiadne oznamy.

Fotogaléria