Obchodná akadémia v SerediPre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa školy: Mládežnícka 158/5, 926 01 Sereď
Vedenie školy: Mgr. Mária Lőfflerová
Zastúpenie školy: Ing. Oľga Zacharová
Tel.: +421 31 789 20 16
Mobil: -
Fax: +421 31 789 37 75
E-mail: oasered@oasered.sk
Web: www.oasered.sk

Všeobecné údaje

Prezentácia školy:

OA Sereď patrí do siete stredných odborných škôl zriadených MŠ SR. Vznikla v r. 1992 ako nástupkyňa strednej ekonomickej školy. Je jedinou štátnou odbornou školou tohto typu v okrese Galanta.

Prvé dva roky štvorročného štúdia sú zamerané na všeobecnú prípravu študentov a od tretieho ročníka majú možnosť výberu voliteľných predmetov zo skupiny odborných predmetov: bankovníctvo, manažment, marketing, cvičná firma, daňová sústava a aplikovaná ekonómia. Ďalšie voliteľné predmety, potrebné pre prijímacie pohovory na vysoké školy, sú cvičenia z matematiky a konverzácia z angličtiny alebo nemčiny. Na škole sa vyučujú tieto cudzie jazyky: angličtina, francúzština, nemčina a ruština.

Študenti majú na hodinách k dispozícii 2 špeciálne jazykové učebne, ktoré sú vybavené najmodernejšou multimediálnou informačnou technikou, 3 učebne administratívy a korešpondencie, ktoré sú vybavené elektronickými písacími strojmi a počítačmi a 1 odbornú učebňu na vyučovanie manažmentu. Do areálu školy patria posilovňa so saunou, telocvičňa a športová hala, ktoré sa využívajú hlavne na hodinách telesnej výchovy.


Odbory školy:
-

Oznam školy:
Momentálne žiadne oznamy.


Fotogaléria miest Fotogaléria obcí