Stredná priemyselná škola potravinárska v NitrePre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Kontaktné údaje

Adresa školy: Slančíkovej 2, 950 50 Nitra
Vedenie školy: Mgr. Jaroslav Maček
Zastúpenie školy: Oľga Baláková
Tel.: 037 / 65 31 642, 037 / 65 36 335
Mobil: -
Fax: 037 / 73 36 224
E-mail: spsp@spsnr.edu.sk
Web: www.spspnr.sk

Všeobecné údaje

Prezentácia školy:

Naša škola dosiahla práve tento rok 45-ročnú históriu a z nej vyplývajú jej bohaté skúsenosti. Presvedčíte sa o tom, ak sa rozhodnete prísť medzi nás. Materiálne vybavenie školy zodpovedá požiadavkám teoretickej i praktickej výučby súčasnej doby. Chemické a biologické laboratóriá, odborné učebne elektrotechniky, automatizácie, fyziky, videoučebňa a učebne informatiky sú na vysokej úrovni. Samozrejmosťou je internet...

Súčasťou areálu školy je aj školská pekáreň, bufet a výrobňa vegetariánskych jedál, kde žiaci vykonávajú odbornú prax. Pre odborné ekonomické vzdelanie slúži okrem ekonomiky aj voliteľný predmet výchova k podnikaniu tzv. anglický projekt.

Škola zabezpečuje žiakom edukačný proces, ale poskytuje im aj bohaté možnosti využívania voľného času na 4 tenisových kurtoch, futbalovom ihrisku, 2 antukových volejbalových ihriskách, 2 plážových volejbalových ihriskách, v stolnotenisovej herni, v 2 pohybových štúdiách, v 2 telocvičniach, 3 posilňovniach, atletickej hale, školskom bazéne. Nové sily môžu načerpať v novovybudovanom rehabilitačno - relaxačnom centre priamo v budove školy. Toto regeneračné centrum zahŕňa hydromasáže, vírivky, saunu a mnohé iné.
Ubytovanie poskytuje žiakom Domov mládeže v zrekonštruovaných dvoj- alebo troj-lôžkových izbách.


Odbory školy:
-

Oznam školy:
Momentálne žiadne oznamy.


Fotogaléria miest Fotogaléria obcí